Doğan Kardeş 2009 Sayı 016

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Dergiye bir zahmet bakar mısınız?
Yok, yok!
Tarama kalitesi eminim ki
her zamanki bayposta" kalitesindedir.
Teşekkürler değerli dostum.
Sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Sevgili dostum;
Daha indirmedim,fakat tarama kalitesi ve temizlik konusundaki titizliğine imzamı atarım.
Muhteşem, emek dolu paylaşımlar için teşekkür ederim.

NadirCevahir

Yeni Üye
8 Eyl 2012
34
33
Ayıptır sorması bu kaç sayı? İçinde her hikayeden 3-5 sayfa var, bilmiyorum benim gibi yapan var mı da ben her hikayeyi ayrı klasöre alıyorum hikaye bitince rarlayıp çizgi roman haline getiriyorum.
Tarama kalitesi ilk sayılar 100 küsür mb iken bunlar 30 mb civarı kalite daha iyi biraz elden geçirilmiş parlatılmış kontrast ayarı düzenlenmiş gibi, keşke her tarama yapıp koyan arkadaş siteye koymadan önce şöyle bir elden geçirse, tarayıp koyuyorlar direkt, bir de son birkaç gün de arka arkaya bu sayıları paylaştığınız için teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,773
İstanbul
Ayıptır sorması bu kaç sayı? İçinde her hikayeden 3-5 sayfa var, bilmiyorum benim gibi yapan var mı da ben her hikayeyi ayrı klasöre alıyorum hikaye bitince rarlayıp çizgi roman haline getiriyorum.
Tarama kalitesi ilk sayılar 100 küsür mb iken bunlar 30 mb civarı kalite daha iyi biraz elden geçirilmiş parlatılmış kontrast ayarı düzenlenmiş gibi, keşke her tarama yapıp koyan arkadaş siteye koymadan önce şöyle bir elden geçirse, tarayıp koyuyorlar direkt, bir de son birkaç gün de arka arkaya bu sayıları paylaştığınız için teşekkürler.

Sevgili NadirCevahir, senin yaptığın işlemin adına derleme diyoruz ve bu zaman zaman değişik başlıklar için gerçekleştiriliyor. Yaptığın derlemeleri sen de maceralar tamamlandıkça bizle paylaşırsan çok seviniriz. Herkes aynı zahmete katlanmaz sayende.

Edit: Ayrıca ilgi duyulan paylaşımların her sayısının gözden geçirilmesini, paylaşımın yorumlanmasını, maceralar yarım bile olsa okunmasını tavsiye ediyorum. Bu, paylaşımı yapan dostların emeğine gereken değerin hiç olmazsa bir kısmını gösterebildiğimizi kanıtlayacaktır.

Son düzenleme:

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
çok radikal bir fransa/belçika ekolü çizgiroman sever oldum.
suçlusu sayın Bayposta'dır. alıştırdı beni frankafonlara. kopamıyorum.
diğer suçlular ise Honeybadger, Oguzoguz, Bahadır, Deadlouse71, Önder Atar ve Sensei'dir.

ama ben bu tiryakiliği sevdim. ayrılmak istemiyorum.
çok teşekkürler üstadım. :)

12 Şub 2010
15,006
543,799
Cam gibi değil bu tarama düzenleme

Bohemia kristali mübarek

Kesinlikle derginin kendisinden daha kaliteli olmuş

Bundan sonra yayınlanacak olursa önce baypostaya taratmalı, sonra o taramayı baskıya vermeliler bence

çilginçocuk

Kıdemli Üye
16 Mar 2011
198
43
Gerçekten pırıl pırıl bir tarama olmuş, harika diyorum başka bir şey demiyorum. Emeğine sağlık.