Doğan Kardeş 1969 Sayı 034

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Paylaşım için teşekkürler Murtaza5.

Bu sayıda işlenen resim yarışmasının birincisi "ufaklık" ile ilgili bir yazı yayınlamıştım yıllar önce. Belki arkadaşlarımızın ilgisini .

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili abartman gerçekten farklı ve çok değerli bir paylaşım olmuş...
Artık bence zamanı geldi...
Bu tür paylaşımlara bizim buralarda ya da kendi blogunda başlamanın çizgi roman okurlarına çok şey katacağı kesin.
Selamlar.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Sevgili Savaş, verdiğim ara zorunluydu, çalışma ortamımın ve koşullarının değişimine bağlı olarak. Aynı koşullar ağırlığını koruyarak devam ediyor, ama gönlüm buralarda tabi. Umarım yakın zamanda...

Ra55

Yeni Üye
16 Ocak 2022
2
1
Merhabalar.
Ben bu forumda yeniyim. Geçenlerde aradığım bir dergiye ulaştım. Çok teşekkür ederim. Derginin içeriğini indirirken yönlendirildiğim indirme platformu "cbr" uzantılı indiriyor. Konuya vakıf olmadığım için bayağı bir bocaladım ancak, konuyu hemen öğrendim ve dosyaları açabildim.

Benim elimde de Doğan Kardeş 1969 yılı 33. sayı taranmış sayfalar var. Belki bir arayan olur diye onu buraya yüklemek istiyorum. Ancak nasıl yüklenir bilimiyorum? Buraya dergileri sadece yöneticiler mi yüklüyor?

Banau bu konuda yardımcı olursanız, benim de bu çorbada bir tuzum olsun istiyorum.
Selam ve saygılarımla.