Kaplanlar Vadisi

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Kaplanlar-Vadisi-gandor08001.jpg

Kaplanlar-Vadisi-gandor08001-tile.jpg

İspanyolca renkli kitap linki Sayın Marmaralı tarafından verilmiştir.

Son düzenleme:

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
603
1,263
Maşallah bu ne hız çizgi romanları indirmeye (çizgi diyarına), yetişemiyoruz.
Ellerinize emeklerinize sağlık. Sayın gandor08, üstadıma ve tüm çizgi diyarına emekleri geçen herkese teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943

Hiç bir bilgi yok, bilgisi olsa olsa abartman üstadımızın olur.

Güvenin için teşekkür ederim. Darkness'in mesajını görünce, bir ara bu konuyu araştırdığımı hatırlayıp, bloguma baktım, bulamadım, maalesef. Demek ki yanlış hatırlamışım derken, bilgisayarımdaki çalışma notlarını gözden geçirmeyi akıl ettim. Düzenli bir metin haline getirmediğim için, -kim bilir araya ne handikaplar girdi- öyle kalmış, yayınlamamışım.

Ama en azından orijinal ismini ve çizerini bulmayı başarmışım..

El Gran Cazador : Harika Avcı
Çizer: Ginés García Pérez

Ekli dosyalar

• el gran corazon.jpg
    el gran corazon.jpg
    83.2 KB · Görüntü: 21
Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Bu çizerin bir kitabını okudum ama ne?Bir türlü hafızam yerine gelmiyor.Paylaşım ve bilgilendirme için iki üstada teşekkür.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Güvenin için teşekkür ederim. Darkness'in mesajını görünce, bir ara bu konuyu araştırdığımı hatırlayıp, bloguma baktım, bulamadım, maalesef. Demek ki yanlış hatırlamışım derken, bilgisayarımdaki çalışma notlarını gözden geçirmeyi akıl ettim. Düzenli bir metin haline getirmediğim için, -kim bilir araya ne handikaplar girdi- öyle kalmış, yayınlamamışım.

Teşekkürler, Harika Avcı bir ispanyol tarafından çizilmiş o zaman. İsmide güzelmiş, kitabada uyuyor. Sağolasın.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943

Teşekkürler, Harika Avcı bir ispanyol tarafından çizilmiş o zaman. İsmide güzelmiş, kitabada uyuyor. Sağolasın.

Çizerin açık isminden ziyade isminin ilk hecelerinden ürettiği mahlas ile yapılan aramada daha fazla bilgiye ulaşılabiliyor; Gigarpe!

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir

Benimki takıntı işte. İllaki orijinal isim ile arşivleyeceğim...
Hepsini bulamıyoruz tabii. Böyle zamalarda da sizin gibi dostlar devreye giriyor.
Teşekkürler sevgili abartman.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Bu çalışma için çok teşekkür ederim. Çok değerli bir paylaşım. Kitapla ilgili bilgiler içinse ayrıca teşekkür ederim.

Marmaralı

Yeni Üye
3 Ağu 2018
21
25

w-423_flecha_roja_maga_1964_-revista-_46.jpg

Flecha Roja "Red Arrow" dergisinde dolgu olarak sunulan western çizgiromanı 46. sayıdan başlayarak son sayı olan 65. sayı dahil 21 sayı sürmüştür ve renkli olarak yayınlanmıştır İspanya'da...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
En sonunda buldum kitabı, 1 sayfa renkli bir sayfa siyah beyaz,

sağolasın marmaralı kardeşim.