Captain America: Steve Rogers #19 (Secret Empire Yan Sayısı)

dnszts321

Çeviri & Balonlama
10 May 2017
26
609
Captain%2BAmerica%2B-%2BSteve%2BRogers%2B%25282016-%2529%2B019-000.jpg

Keyifli okumalar.

Önceki Sayı

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bendis ve Hickman'a o kadar yoğunlaşmışım ki böyle yazarları arada kaçırmışım.
Spencer, ANAD evreninden önce hangi işleri yapmış bakmak lazım.
Yazarın Avengers Standoff: Welcome to Pleasant Hill hikayesini okumuştum.
Daha önceki işlerini pek hatırlayamadım.

Yeni sayı için teşekkürler.

daniltbilek

Yeni Üye
29 Ocak 2023
31
24
Yok mu elinde secret empire #10 olan bir babayiğit? 9'a kadar indirmişim. O zamana dek te teliflenmiş. Şimdi ne piyasada var nede uygun fiyatlı. Savage Avengers'te aynı şekilde. 5'e kadar indirip bırakmışım. Daha çok okumak istediğim seri var ama kalkmış teliflenmiş hepsini almaya kalksam mangır yetişmiyor yav :)

Kayıtsız üyelik

Yeni Üye
16 Eyl 2019
31
184
Yok mu elinde secret empire #10 olan bir babayiğit? 9'a kadar indirmişim. O zamana dek te teliflenmiş. Şimdi ne piyasada var nede uygun fiyatlı. Savage Avengers'te aynı şekilde. 5'e kadar indirip bırakmışım. Daha çok okumak istediğim seri var ama kalkmış teliflenmiş hepsini almaya kalksam mangır yetişmiyor yav :)

daniltbilek

Yeni Üye
29 Ocak 2023
31
24

Çok teşekkür ederim. Haftalardır arıyorum. Elinizde başka seriler var ise iletişime geçelim mi? Aradığım bir çok seri var ama yarısına kadar veya baş kısımlarda telif yemiş oluyorlar. Biliyorsunuz bir çizgi roman oldu 350-400TL. Normalde Türkiyede Türkçe Çizgi roman çıkmasını çok destekliyorum. Ama bir seri olarak satın alınırsa çok yüksek miktarlarda para ediyor. Önceden çevrilmiş olan Savage Avengers, Siyahlar içindeki Kral Okuma Listesini ( tam okuma listesi) veya secret empire sonuç bulunuyor mu? Ya da benimle arşivinizi paylaşır mısınız hocam? Valla içim ferahladı siz onu atınca.

Kayıtsız üyelik

Yeni Üye
16 Eyl 2019
31
184
Çok teşekkür ederim. Haftalardır arıyorum. Elinizde başka seriler var ise iletişime geçelim mi? Aradığım bir çok seri var ama yarısına kadar veya baş kısımlarda telif yemiş oluyorlar. Biliyorsunuz bir çizgi roman oldu 350-400TL. Normalde Türkiyede Türkçe Çizgi roman çıkmasını çok destekliyorum. Ama bir seri olarak satın alınırsa çok yüksek miktarlarda para ediyor. Önceden çevrilmiş olan Savage Avengers, Siyahlar içindeki Kral Okuma Listesini ( tam okuma listesi) veya secret empire sonuç bulunuyor mu? Ya da benimle arşivinizi paylaşır mısınız hocam? Valla içim ferahladı siz onu atınca.

İstediğin bir şey olursa bana buradan mesaj gönder elimde varsa sana atarım onu kardeşim.

daniltbilek

Yeni Üye
29 Ocak 2023
31
24
İstediğin bir şey olursa bana buradan mesaj gönder elimde varsa sana atarım onu kardeşim.

Az önce küçük bir tartışma yaşadım. Bu sayfada durmayacağım sanırım. Bana destek olan tek kişi sanırım sizsiniz.
Kimse birbirine destek olmuyor ne yazık ki.
Az önce size yazdığıma benzer bir yazıyı yazdığım için "Emek hırsızlığı niteliğinde bir yazı yedim. :)

murdockfrankestein@gmail.com

E-postam bu. Oradan iletişime geçebiliriz. Sevgiler