Dedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond repute
Süper Üye

Dedecan 61 Dedecan 61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 27
  1. gandor08
    17.Eylül.2020 18:37
    gandor08
  2. gandor08
    17.Eylül.2020 18:36
    gandor08
    selam. bu size özel bir ricam. Dedecan 61 kullanıcısına ulaşmak istiyorum. ancak burada mail adresini göremedim ne yazık ki. ayrıca kendisi varbiraz.net sitesine de üye. ben de bu siteden sonra varbiraz.net e üye oldum ancak o siteye giremiyorum. üyeliğimi aktif etmemişler. lütfen yardımcı olur musunuz Dedecan 61 e ulaşmam için. en azından hesabımı aktif etmeleri açısından Dedecan 61 e ulaşmam gerekiyor. kullanıcı adım: hbka . umarım mesajım size ulaşır. selamlar. .

Üyemizin size mesajı.
  3. hbka
    17.Eylül.2020 16:46
    hbka
    Dedecan 61 . varbiraz.net istesine üye oldum ancak siteye giremiyorum. rica ediyorum yardımcı olur musun. site yönetileri mesajlarıma bakmıyor mu acaba . sizin sözünüz geçiyor değilmi. lütfen yardımcı olur musunuz. en azından hesabımı aktif etmeleri açısından referans olabilir misiniz. kullanıcı adım : hbka umarım mesajım size ulaşır. yeşilçam filmlerinizi izlemek istiyorum ama sisteme giriş olmayınca ne mümkün. selamlar. .. .. .. .. . ... . . ..
  4. hbka
    17.Eylül.2020 16:45
    hbka
    Dedecan 61 ... varbiraz.net istesine üye oldum ancak siteye giremiyorum. rica ediyorum yardımcı olur musun. site yönetileri mesajlarıma bakmıyor mu acaba . sizin sözünüz geçiyor değilmi. lütfen yardımcı olur musunuz. en azından hesabımı aktif etmeleri açısından referans olabilir misiniz. kullanıcı adım : hbka umarım mesajım size ulaşır. yeşilçam filmlerinizi izlemek istiyorum ama sisteme giriş olmayınca ne mümkün. selamlar...
  5. hbka
    17.Eylül.2020 16:44
    hbka
    Dedecan 61 . varbiraz.net istesine üye oldum ancak siteye giremiyorum. rica ediyorum yardımcı olur musun. site yönetileri mesajlarıma bakmıyor mu acaba . sizin sözünüz geçiyor değilmi. lütfen yardımcı olur musunuz. en azından hesabımı aktif etmeleri açısından referans olabilir misiniz. kullanıcı adım : hbka umarım mesajım size ulaşır. yeşilçam filmlerinizi izlemek istiyorum ama sisteme giriş olmayınca ne mümkün. selamlar.
  6. hbka
    14.Eylül.2020 13:30
    hbka
    selamünaleyküm Dedecan 61. VarBiraZ!NeT - VarBiraZ Ana Sayfa te gördüm.oyüzdenSizle iletişimeGeçmek istedim. VarBiraZ!NeT - VarBiraZ Ana Sayfa e üye oldum ama onaylayacak biri yok.sitedeki yeşilçam filmlerini indiremiyorum.sizden rica etsem vereceğim linklerde filmlerin indirme linklerini bana mesaj atarmısınız yada üyeliğimi aktifleştirmek için siteYöneticileriyle iletişim kurabilir misiniz.çünkü kimseye ulaşılamıyor ancak size ulaşabildim.FilmLinkleri: Çalınmış Hayat (1970) Ayhan Işık, Sevda Ferdağ, Muzaffer Tema - VarBiraZ!NeT
    Kırık Merdiven-1972 - VarBiraZ!NeT
    İdam Mahkûmu(1966)Ayhan ışık,Gönül yazar - VarBiraZ!NeT
    3 film dikkatimi çekti belki daha birçoğu var.lütfen yardım edermisiniz en azından üyeliğimi aktifleştirmek için.kullanıcı adım hbka.teşekkür ederim.selamlar.
  7. hbka
    13.Eylül.2020 21:43
    hbka
    selamünaleyküm Dedecan 61. VarBiraZ!NeT - VarBiraZ Ana Sayfa te gördüm.oyüzdenSizle iletişimeGeçmek istedim. VarBiraZ!NeT - VarBiraZ Ana Sayfa e üye oldum ama onaylayacak biri yok.sitedeki yeşilçam filmlerini indiremiyorum.sizden rica etsem vereceğim linklerde filmlerin indirme linklerini bana mesaj atarmısınız yada üyeliğimi aktifleştirmek için siteYöneticileriyle iletişim kurabilir misiniz.çünkü kimseye ulaşılamıyor ancak size ulaşabildim.FilmLinkleri: Çalınmış Hayat (1970) Ayhan Işık, Sevda Ferdağ, Muzaffer Tema - VarBiraZ!NeT
    Kırık Merdiven-1972 - VarBiraZ!NeT
    İdam Mahkûmu(1966)Ayhan ışık,Gönül yazar - VarBiraZ!NeT
    3 film dikkatimi çekti belki daha birçoğu var.lütfen yardım edermisiniz üyeliğimi aktifleştirmek için.kullanıcı adım hbka.teşekkür ederim.selamlar.
  8. donjoan
    25.Nisan.2020 18:23
    donjoan
    merhabalar
    Çocukluğumdan hatırladığım bir filmi arıyorum 11 Ayın Sultanı Ramazan (1987) Sümer Tilmaç, oynuyor elinizde varsa paylaşabilir misiniz lütfen
  9. Dedecan 61
    27.Mart.2020 03:26
    Dedecan 61
    Mübarek cuma gecesi gecenin 02si üzdün beni gene Murtaza agam, içim şişti resmen.. forumda olsamda olmasamda 2 elim kanda olsa gene ararım sözüm vardı zira..ben sabaha kadar forumumda nebetteyim gece hiç uyumam mümkünse gece ara dostum..
  10. murtaza5
    26.Mart.2020 21:52
    murtaza5
    üstadım,
    içki içmiyorum ama içki içmiş gibi bayılıp kalıyorum,
    dayanamıyorum ,kendimden geçiyorum.
    İşim çok agır,
    gururumu ve kibirimi kendi ayaklarımın altına alıp,
    herkes evde otururken,
    ÖLÜME MEYDAN OKUYARAK ,
    toz,beton ve inşaat pisligi
    arasında beton döküyorum.
    Erken yatıp,erken kalkıyorum.
    cep telefonum
    0-542-2338674
    çaldır,kapa,hemen arayacagım.
    Benim cep limitsizdir,müşterilerle rahat konuşmak için.
    Yalan dünyada sesini duyayım.
    Saygılarımla.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 15.Ağustos.2020 02:56
  • Tavsiye Puanı: 3

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 4 of 4

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:01