AUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond reputeAUMURG has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama

AUMURG AUMURG isimli Üye şuanda  online konumundadır

cevirmen

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 5 of 5
  1. Book46
    06.Temmuz.2019 21:01
    Book46
    Merhaba hocam Bu seriyi okumak isteyen onlarca kişi var. Bende elimden geldiğince çok kişiye bu siteyi ve çevirmenlerini paylaşıyorum.Cevirisini yaparsanız çok kişinin indirip okuyacagını tahmin ediyorum.İthaki veya başka yayınevinden beklersek çok bekleriz ama sizin gibi hem yetenekli hemde ileri derecede İngilizceyi Türkçeye çok iyi aktaran çevirmenler sayesinde okuma fırsatı bulabiliyoruz. Umarım çeviriye başlarsınız. Sadece bunu bile çevirmeniz ve sitede duyurmanız bile bomba bir haber olur.
  2. AUMURG
    09.Haziran.2019 21:32
    AUMURG
    Selamlar, şimdilik kısa ve öz serilere odaklanıyorum. Belki vakit olursa uzun soluklu serilere de bakarız.
    Kitap çevirme meselesiyle ilgili olarak ise, kitabı gömeden bir şey diyemem. Kitap hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  3. Book46
    04.Haziran.2019 16:04
    Book46
    Merhaba hocam The books of magic'in 75 sayılık serisini cevirme ile ilgili bir çalışman varmı acaba?
  4. odinoğlu
    26.Mayıs.2019 19:53
    odinoğlu
    sayın AUMURG HOCAM,
    Sizin böyle bir çalışmaya girerseniz ne kadar bir ücrete ve nasıl bir ödeme planı olacağınıda belirtirmisiniz.
    şiar doğan
    05318203931
  5. odinoğlu
    26.Mayıs.2019 01:00
    odinoğlu
    Sevgili Aumurg üstadım,
    eşimin üzerinde çalıştığı bir bilimkurgu romanı var , kitap için editöre ve ingilizce çevirmene ihtiyacımız var,bu konuda sizinle çalışabilir miyiz.

Hakkımda

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 19:19
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 3 of 3

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:24