aksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond repute
Onursal Üye

aksamsefasi aksamsefasi isimli Üye şuanda  online konumundadır

onursal

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 31
  1. Beymelikli18
    12.Eylül.2020 19:14
    Beymelikli18
    Selam dostum iyisindir umarım.Görünmüyorsun.
  2. cevitamini
    17.Ağustos.2020 17:11
    cevitamini
    Harakiri Sayı - 01.. link ölmüş rica etsem yenileyebilir misiniz?
  3. Dindar Diker
  4. Frank Castle
    26.Mayıs.2020 23:25
    Frank Castle
    Hocam merhabalar forumda yeniyim de size yazdığım mesaj gitmedi sanırım moderated yazıyo da. Punisher arşiviniz duruyosa bana da verebilirmisiniz lütfen yardımcı olun. bunu yazmıştım
  5. Frank Castle
    26.Mayıs.2020 23:21
    Frank Castle
    Punisher arşiviniz duruyosa bana da verebilirmisiniz lütfen yardımcı olun
  6. Duzcelee81
    14.Mayıs.2020 18:34
    Duzcelee81
    Merhaba,
    Ben Duzcelee
    Lombak dergisini indirmeye çalışırken
    sizin vermiş olduğunuz linklerin bazılarının çalışmadığını gördüm, yandeks olarak verdiklerinizi de her nedense inderemedim, çalışmayanları çözüp, yandeks olanları de mediafire olarak yükleyebilirmisiniz?
    saygılarımla
  7. frodo253
    03.Mayıs.2020 18:01
    frodo253
    Merhabalar. L-Manyak ve Lombak paylaşımlarınızın neredeyse tamamının linkler kırık. bilgi vermek istedim.
  8. aksamsefasi
    14.Aralık.2019 15:08
    aksamsefasi
    üstad buradan attığın mesajları az önce gördüm kusura bakma lütfen.
  9. orgunvaran
    11.Aralık.2019 23:57
    orgunvaran
    dün bu mesajı yollamaya calıstım ama umarım basarıl oldu.
    hocam sanırım buldum.
    öncelikle kolay gelsin ve gercekten cok tesekürler.
    leman lk sayılarından itibaren okumaya basladım.
    murtaza hocamın ki foruda emekleri büyük. sanırım ilk sayılar tarayıcısının azizliğine ugramıs. ki son paylasımları özellikle carsaf ta hey de cok güzel. demem o ki sizde cizgili kitaptan beri taramaların mevcut olduğunu biliyorum. nerede yasadıgınızı bilmiyorum eger istanbuldaysanız bir gğn atlayıp harici diskle sizden alsam olmaz mı. forumda ne sizi yormak nede murtaza hocamı üzmek istemem. sevglerimel.
  10. orgunvaran
    11.Aralık.2019 00:19
    orgunvaran
    hocam sanırım buldum.
    öncelikle kolay gelsin ve gercekten cok tesekürler.
    leman lk sayılarından itibaren okumaya basladım.
    murtaza hocamın ki foruda emekleri büyük. sanırım ilk sayılar tarayıcısının azizliğine ugramıs. ki son paylasımları özellikle carsaf ta hey de cok güzel. demem o ki sizde cizgili kitaptan beri taramaların mevcut olduğunu biliyorum. nerede yasadıgınızı bilmiyorum eger istanbuldaysanız bir gğn atlayıp harici diskle sizden alsam olmaz mı. forumda ne sizi yormak nede murtaza hocamı üzmek istemem. sevglerimel.

Hakkımda

• aksamsefasi Hakkında Bilgiler
  • Signatürü
    Yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İsteyen istediği yerde sormadan-izin almadan kullanabilir.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 21:18
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 18

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:23