aksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond reputeaksamsefasi has a reputation beyond repute
Onursal Üye

aksamsefasi aksamsefasi isimli Üye şuanda  online konumundadır

onursal

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 43
  1. bunelenkopariyimmi
    23.Eylül.2021 21:38
    bunelenkopariyimmi
    Leman yada lemanyak dergisinde 1996,1997,1998,1999 yada 2000 yıllarda dört penisli yobaz adam vardı.yaninda 4 karısı vardı bunu bir türlü bulamadım.
  2. aksamsefasi
    19.Ağustos.2021 21:20
    aksamsefasi
    öküz dergisi 68.inci sayısı 48 sayfa eksik yoktur. eksik linkleri zaman buldukça güncellerim.
  3. sezince
    13.Temmuz.2021 09:41
    sezince
    merhaba hayavan dergisi linkleri açılmıyor bilgisi olan yardımcı olabilr mi özellikle ilk 30 sayı...teşekkür ederim
  4. sezince
    11.Temmuz.2021 00:19
    sezince
    This Message is Moderated
    merhaba arşiviniz özenle hazırlanmış çok teşekkür ederim...sizden bir ricam olacak ilgilenirseniz çok mutlu olurum öküz dergisi 68.sayı eksik bölümler var sanıyorum çünkü aradığım yazıyı bulamadım kapakta olan yazıyı sayfaları taramama rağmen göremedim...eksik mi acaba bakma şansınız var mı...çok teşekkür ederim...iyi günler diliyorum...
  5. sezince
    08.Temmuz.2021 12:55
    sezince
    merhaba arşiviniz özenle hazırlanmış çok teşekkür ederim...sizden bir ricam olacak ilgilenirseniz çok mutlu olurum öküz dergisi 68.sayı eksik bölümler var sanıyorum çünkü aradığım yazıyı bulamadım kapakta olan yazıyı sayfaları taramama rağmen göremedim...eksik mi acaba bakma şansınız var mı...çok teşekkür ederim...iyi günler diliyorum...
  6. Duzcelee81
    08.Temmuz.2021 12:13
    Duzcelee81
    L Manyak dergisi indiriyorum, sıralı listeniz de size ait linkler (PDF-RAR) pdf olanları silinmiş diyor rar olanları da indiremedim. Bilgilerinize
  7. gülgün
    17.Haziran.2021 01:45
    gülgün
    Üstadım, mega linki ile yaptığınız paylaşımlara erişemiyorum, linkler ölü görünüyor, çözüm bulursanız sevinirim, iyi geceler...
  8. aksamsefasi
    12.Haziran.2021 16:37
    aksamsefasi
    burada hiç uykusuz dergisi paylaşmadım,yanlışınız olmasın?
  9. Ksnm
    05.Haziran.2021 12:17
    Ksnm
    Hocam merhaba ben unut sarıkayanın karikatürlerini topluyorum sitede taramalarınızdan çok faydalandım. Neredeyse de başka yerde bulamadım. Aksak kurbağa, hbr maymun, solak, kemik, çoğundan faydalandım fakat umutun çoğu karikatürleri naberi kurmadan önce uykusuz dergisinde çizdi. Burada da uykusuz da çoğu karikatürleri derginin tam orta sayfada ve yarısı bir taraf yarısı bir tarafta kalıp ortada kayıplar oluşuyor. Acaba mümkünse bunların ya tam bütün 2 sayfa tarama ya da kayıp olmadan orta 2 sayfayı tarayabilirmisiniz. Ben size sorun olan sayıların bilgilerini verebilirim.
  10. ilhan78
    20.Aralık.2020 18:31
    ilhan78
    Hocam merhaba, kötü kedi Şerafettin 5-6 yı paylaşacaktınız paylaşmanızda bir sorun mu çıktı? link verme şansınız var mı?

Hakkımda

• aksamsefasi Hakkında Bilgiler
  • Signatürü
    Yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İsteyen istediği yerde sormadan-izin almadan kullanabilir.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 18:07
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 23

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:49