svdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond reputesvdsh has a reputation beyond repute
Süper Üye

svdsh svdsh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 4 of 4
  1. ertuga
    12.Mart.2019 17:08
    ertuga
    Sayın svdsh Murtaza abi böyle bir şey söylemişti. http://www.cizgidiyari.com/forum/594802-post5.html
    Belki gözden kaçırdınız diye buraya yazıyorum. Elinizdeki Tv Guide ve Oscar dergileri varsa gönderirseniz tarayıp paylaşacağını yazmıştı.
  2. ertuga
    09.Ekim.2018 11:26
    ertuga
    Kusura bakmayın mesajı biraz geç gördüm. Sabah Tv Guide (1990'lardan) ekleri sormuşsunuz (Sayı 27'yi özellikle de) Evet 27'de dahil yaklaşık 20 tane sayısı var.
  3. scanfan
    02.Mayıs.2018 22:09
    scanfan
    Sayın svdsh, işim ve konumum gereği kitaplarım bir iki şehir ve birkaç eve dağılmış durumda, zaten kitaplığımın büyük bir kısmını da ilgilenenlere dağıtmıştım. Elimdekileri de forumda paylaştım zaten, ama tam emekli olup (şimdi yarı emekli sayılırım) başka bir kentte bulunan kitaplıklarımla ilgilenmeye başlarsam oradan da paylaşım yapmayı sürdürürüm mutlaka. Gideceğim yerde daha çok dergi ve kitaba da ulaşacağımı sanıyorum (en azından eskiden öyleydi), zamanım da daha çok olacaktır. Sizin tarama işleriniz nasıl gidiyor? Birkaç kitap paylaşırsanız sanırım özel mesaj kutunuz da açılacaktır, ziyaretçi mesajlarında kelime adedi limiti var. Kolay gelsin. (scanfan)
  4. scanfan
    29.Nisan.2018 14:55
    scanfan
    Sayın "svdsh", öncelikle forumun Resimli Anlatımlar bölümünü bir inceleyin. Orada sorularınıza cevap bulma şansınız çok yüksek. Hatırladığım kadarı ile tarayıcı seçiminden, tarananların düzenlemesi konularına kadar birçok ipucu mevcut. Sonra da ücretsiz dosya ve resim barındırma sitelerinden birilerine kayıt olun (sırasıyla "Mediafire" veya "Mega" ve "Postimage" veya "Hızlıresim"). Bölümde onlarla ilgili bilgiler de bulacaksınız. Forumda bu sözcükleri de aratarak bazı bilgilere ulaşırsınız. Kolay gelsin.
    scanfan

Hakkımda

• svdsh Hakkında Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 18:02
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:13