Komili is on a distinguished road
Yeni Üye

Komili Komili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 3 of 3
  1. Komili
    07.Ocak.2021 23:50
    Komili
    3. cilte nihayet ulaşıp seriyi tamamladım üstad. eline sağlık.
    https://i.hizliresim.com/JxYnhs.jpg

şimdi krall kull' a başlıyacağım

yeni projeleriniz var mı?
  2. hüseyin aksakal
    09.Nisan.2020 18:37
    hüseyin aksakal
    Sayın Komili...
    Gerçekten de dağıtım konusu hep bir sıkıntı... Kendi yaşadığım yerde bir D&R var, 1. cilt oraya iki kere gelmiş, ben hiç görmedim. Yeğenim söyledi. Diğerlerinin geldiğini hiç duymadım. İthaki'nin ikincisi bir türlü çıkmayan bir cildi var sadece. Sordum, onun satmadığını, önceden gelen Gece kitaplığının baskısını -benim çevirdiğimi bilmiyorlar- daha rahat sattıklarını söylediler. Yine de o var bizimki yok. Şaştım bu işe... Bu konuyu bir daha yayınlama teşebbüsünde bulunursam göz önüne alacağım çaresiz. Üçüncü cilt konusunda benim de ekleyebileceğim bir şey yok. En kolayı internetten sipariş etmeniz olacaktır. Zaten her nedense kitapçıda daha pahalı oluyor. İlginiz için teşekkür ederim... Sağlıcakla kalın.
  3. hüseyin aksakal
    19.Eylül.2018 21:47
    hüseyin aksakal
    Sayın Komili...
    İlginiz için teşekkür ederim. 900 sayfalık dediğimiz, Robert E. Howard'ın yazdığı 22 Conan öyküsünü, taslak ve diğer Hyboria çağı yazılarını içeriyor. Tam külliyat yani. Hepsini çevirdim ama yayınlanmadı. Taşrada yaşadığımdan, peşinde koşmayı zahmetli bulduğumdan bastırmayı hiç denemedim. Yani maalesef şu an itibarıyla bir yerde bulma imkanınız yok. Birkaç öyküyü diyarda paylaştım. Bir iki tane E-dergi içinde olması lazım.

Howard'ın Conan külliyatı dışında S.De Camp/Lin Carter ikilisinin boşlukları doldurmak için yazdıkları öyküleri de çevirdim. Bunları zaten yayınlamak da mümkün değil çünkü telif yasasına tabiler.

Umarım diyarda paylaştığım öyküler biraz da olsa bu konudaki talebinizi az da olsa karşılar. İleride başka öyküler de paylaşabilirim muhtemelen.

İlginiz için tekrar teşekkür ediyorum, esen kalınız.

Hakkımda

• Komili Hakkında Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 17.Nisan.2021 05:06
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:45