DeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond reputeDeScrib has a reputation beyond repute
Aktif Üye

DeScrib DeScrib isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 4 of 4
  1. rafael
    17.Şubat.2011 23:25
    rafael
    Devem...
    Aldıktan sonra anladım ki 21Ux gereksiz bir büyüklükte.
    Gerçekten çok fazla yer kaplıyor. Yani koca bir masayı sadece ona ayırman lazım.
    Tavsiyem odur ki 12WX daha ideal biralet. Ve fiyat olarak da daha makul.
    ( 1000 dolar civarlarında)
    Ben deneyimli biri olarak 12WX i tavsiye ederim.
    Naçizane...
  2. rafael
    17.Şubat.2011 23:21
    rafael
    Dveam...

Cintiq e gelince burada ( Türkiyede ) oldukça pahalı. Hatta avrupada da. En makul fiyatlar Amerika da. Bnim aldiğim model 21UX Amerikada da çok yeni bir model ve satıcılar siparişten sonra 1 ile 3 ay arası bir zaman diliminde teslimat sözü verebiliyorlar. ( En azından 2 ay öncesine kadar öyleydi)
    Amerika satış fiyatı minimum 2250 dolardan başlıyor. ( Farklı şirketlerin farklı fiyat politikaları var)
    Sana bir tüo. Eğer Bayram ya da yılbaşı gibi özel günlerin 15 -20 gün öncesi ya da sonrasında sipariş verirsen ve paket posta ile kargo yaptırırsan burada gümrük ödemiyorsun.
    ( Hediye kapsamında işlem görüyor) Üst düzey bi gümrük görevlisinden öğrendim. Sağlam kaynak.
    Sevgiler...
  3. rafael
    17.Şubat.2011 23:20
    rafael
    Merhabalar
    Yaptığım çr. lar 80 li yıllarda çıkan bir otomobil dergisinde yayınlanmış 4 er sayfalık öykülerdi. Otomobil yarışları ile ilgili birtakım öykülerdi. Onun için bir albüm isimleri yoktu.
    Sitemizden nasıl gönderilir bilemiyorum ama ilgini çekerse ve bir mail adresi verebilirsen örnek sayfalar gönderebilirim.
  4. Tsubasa
    07.Aralık.2010 00:46
    Tsubasa
    Profil ayarlarınıza bakar mısınız üye rütbesi ile ilgili bir bölümde kısıtlılık var mı rütbeniz görünmüyor.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 01.Kasım.2022 00:05
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:17