ccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond repute
Süper Üye

ccahitkar ccahitkar isimli Üye şuanda  online konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 11
  1. hazan87
    21.Şubat.2013 21:06
    hazan87
    hocam merhaba ben Burcu Türkçe öğretmeniyim. Yüksek lisan yapmaktayım. Yüksek lisan onum çizgi romanların çocuk edebiyatı açısından incelenmesi. siteden çokça faydalandım. 15 tane kahramanın 5 er çizgi romanını okudum şimsi başlık açmak istiyorum forumdaki arkadaşlar çocuk edebiyatı yönünden nasıl eleştiri yapabilirler diye ama nasıl açacağımı bilimyorum. Tez konuma büyük yardım sağlayacağını düşünüyorum. Forumdaki oyuncular çizgi roma takipçileri çocuklar için çizgi romanların neler kazandırdığını ya da kaybettirdiğini sizlerden başkası bilemez. fikirleriniz için bu konu hakkında başlık açmam lazım
  2. Şükrü
    26.Ekim.2012 13:57
    Şükrü
    Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdikleriniz ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler geçirmenizi dilerim. Sevgiler...
  3. yeryüzü
    07.Ocak.2012 01:16
    yeryüzü
    Altın teks 92 hazırlanıyor
    az sonra
  4. Mehmet Ali
    29.Kasım.2011 17:10
    Mehmet Ali
    Tamamen haklısınız sevgili ccahitkar ama tay yayınları zamanında hatalı bastığı için yeşil seri öyle devam etmiş.15.sayının devamı Zagor Büyük Albüm 6 da bulunan Vampirin Dönüşü macerasıdır.
  5. büyük beyaz
    20.Mayıs.2011 00:58
    büyük beyaz
    bizce sorun yok hocam zaten deneme yeri rahat olunuz.sizi rahatsız ederse söyleyin o zaman kaldırırız.
  6. vkopuzoglu
    28.Mart.2011 01:10
    vkopuzoglu
    Ha birde hotfile linklerinde www.hotfile ile başlayan yere www.new.hotfile... diye yazıp aradığında dosyanın silinmediğini görüyoruz aslında. Her ne kadar sildik deselerde silinmemiş oluyor sunucularından bunu denedim gerçekten de öyle ama hiç indirmek kısmet olmadı denk gelmedi ya da kullanıcı adı felan istedi
  7. vkopuzoglu
    28.Mart.2011 00:58
    vkopuzoglu
    O sanırım arşivinde kimin varsa o yardımcı olmak için yüklüyor olabilir o kadarını bilemeyecem artık
  8. vkopuzoglu
    28.Mart.2011 00:41
    vkopuzoglu
    Arkadaşım o linkleri kimse bile bile silmez yani o kadar emek verip o silinme ya birileri kıllığına gider ihbar eder siler ya da sunucular hotfile,rapid gibi bazen kontrol sonucunda silerler, bazende o dosyaları yükleyen kişi diyelim ki rapide bir dosya yüklesin ama premium üyeliği olmasın böyle yüklenen dosyalarda belli bir müddet sonra silinir. Artık sunucunun politikasına bağlı bir durum bu. En azından benim bildiğim kadarıyla. Yoksa kimse silmez yüklediği şeyleri o yönden sıkıntın olmasın
  9. vkopuzoglu
    24.Mart.2011 01:07
    vkopuzoglu
    doğru söylüyorsun aslında o tarz mesajların çoğalmasını bende istemem ama onları uyarmazsak da aynı yerde aynı hatalrı tekrarlamaya devam ederler. Zaten zamanı geldiğinde bakacak kimse cevap vermiyor o da anlayacak forumda paylaşımın değerini Ha bu konuyu yetkili arkadaşlar çözebilir o ayrı konu.
  10. Shevarash
    15.Şubat.2011 00:24
    Shevarash
    İyi akşamlar. Maalesef yetkim yoktur

Hakkımda

• ccahitkar Hakkında Bilgiler
    Biography
    1987 yılı ODTÜ mezunuyum,Çizgi romanları oldum olası severim.Ama Teks in burada anladım.
    Interests
    Roman okumayı severim.Aydın görüşlü ileriye bakan çağdaş insanları severim.
    Occupation
    Atom müh.mali müşavir
  • Signatürü
    [Yalan

Tohumdur.

Bire kırk verir.

Verdiği kırkın her biri

bir tohumdur ki

o da bire kırk verir.

Bilgi

de tohumdur.

Bire yüz verir.

Verdigi yüzün her biri

Bir tohumdur ki;

sana bilgelik, torunlarına da ilham verir.
    KIZILDERİLİ KİTABESİNDEN

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 23:32
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 7 of 7

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:47