büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz büyük beyaz isimli Üye şuanda  online konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 473
  1. gecekuşu0138
    06.Eylül.2020 20:56
    gecekuşu0138
    Teşekkürler hocam.
  2. ertekin
    04.Eylül.2020 14:09
    ertekin
    Sevgili Büyük Beyaz, değerli Abim, Allah sana sabır versin, Tatlı Cadının tatlılığı kalmadı, sabır taşı olsa çatlardı valla, bu konuda seni tebrik ederim.
  3. Osidi
    30.Ağustos.2020 22:29
    Osidi
    Üstad merhaba,
    Orfani konusu açtım, tam seri eksikler ve animesi dahil. Ama yok oldu. Telif falan diye silindi mi acaba. Yoksa açayım derken çıkıp kontrol etmedim mi anlamadım.
  4. SaMaNtHaDaRrIn
    22.Ağustos.2020 16:24
    SaMaNtHaDaRrIn
    elinizde varsa allah aşkına yalvarıyorum koyun nolur
  5. dududas
    19.Ağustos.2020 23:15
    dududas
    Ama şuanda forumdan çıkmak istiyorum lütfen.
  6. dududas
    06.Ağustos.2020 23:59
    dududas
    Olurda ama hemen silseniz iyi olur
  7. dududas
    03.Ağustos.2020 17:27
    dududas
    Merhaba, Profilimi silebilirmisiniz? Yeni bir account açmak istiyordum.
  8. büyük beyaz
    16.Temmuz.2020 20:57
    büyük beyaz
    Şize özel mesaj yazdım okuyabiliyorsanız tatamdır.
  9. ramo78
    16.Temmuz.2020 18:36
    ramo78
    Üstadım kaç mesajmız olması lazım cevapiçin teşekkür ederim.
  10. büyük beyaz
    16.Temmuz.2020 01:14
    büyük beyaz
    Belli bir mesaj sayısına ulaştığınızda sistem otomatik açıyor.

Hakkımda

• büyük beyaz Hakkında Bilgiler
    Biography
    rengarenk
    Interests
    çeşme
    Occupation
    Atom mühendisi
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 00:41
  • Tavsiye Puanı: 6

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 66

Beğendiği Mesajlar

12250 Likes
  1. büyük beyaz
  2. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by Osidi Açık thread : Un uomo un'avventura (Ita)
  3. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by sarkomer Açık thread : Süper Tarzan Şilliler Yayınevi Haftalık Gençlik Mecmuası Sayı 17 Volkanların İnsanlar
  4. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by timed Açık thread : Martin Mystere Oğlak Yayınları Dev Albüm Sayı - 013 Nuh ' un Dedesi Sendromu
  5. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by oktay_izm Açık thread : Kızılmaske Tay Yayınları Süper Albüm Sayı 028 - Kula-Ku'nun Esrarı
  6. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by BlasterComics Açık thread : Dc FanDome fan art çizim yarışması finalist oylama - Özdeniz Dereli - Türkiye
  7. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by sadikbilcen Açık thread : Sayı 9 Korsan'ı Ararken...
  8. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by timed Açık thread : Martin Mystere Oğlak Yayınları Dev Albüm Sayı - 012 On Felaket
  9. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by timed Açık thread : Martin Mystere Oğlak Yayınları Dev Albüm Sayı - 002 Xanadu
  10. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by timed Açık thread : Martin Mystere Oğlak Yayınları Dev Albüm Sayı - 004 Sahranın Laneti
  11. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by timed Açık thread : Martin Mystere Oğlak Yayınları Dev Albüm Sayı - 010 Kötülük Meleği
  12. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by timed Açık thread : Martin Mystere Oğlak Yayınları Dev Albüm Sayı - 011 Kızıl Kral
  13. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by Osidi Açık thread : Cliff - Serie completa (Ita)
  14. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by boga Açık thread : Yüzbaşı Volkan Kapak Düzenleme
  15. büyük beyaz
    büyük beyaz liked post by Osidi Açık thread : Dennis Cobb Agente SS 018 (Ita)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:23