büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz büyük beyaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 485
  1. SPIDERWEBS
    10.Ekim.2021 15:15
    SPIDERWEBS
    İyi günler üstadım.
    Geçtiğimiz günlerde hesabımın şifresini kaybettim ve uğraşlarımın ardından bir türlü yenilemeyi başaramadım. Arkadaşlarımdan Milyarderdahi size birkaç gün önce bu durum hakkında yazmış. Dediğiniz üzere yeni bir hesap açtım. Özel mesaj atmaya çalıştım fakat bir türlü beceremedim o yüzden buradan yatmak zorunda kaldım. Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için üstadım. İyi günler dilerim.
  2. süleymanşah
    20.Eylül.2021 11:46
    süleymanşah
    lüzumsuz yönetici
  3. Zurkal
    25.Temmuz.2021 20:02
    Zurkal
    Üstadım selamlar, sevgiler..

Nasıl giriş yapsam bilemedim lakin bazen direkt girş yapmak en iyisidir.. Bu sitenin ne kadar muhteşem bir oluşum olduğu hakkında övgüler sunmayacağım bunlara doymuşsunuzdur muhtemelen.. Medeniyete latkınız Göbeklitepe'yi inşa edenlerden daha fazladır buna eminim..

Şimdi sizi rahatsız etmemin sebebi bana kalp krizi geçirtecek bir durumla karşılaşmam, uzun lafın kısası yine bu diyarı turlarken Flash Zagor, Dylan Dog Batman ve Nathan Never Justice League crossover larına rastlamış olmam.. Sanırım bir çeviri isteğiniz vardı ama bu gerçekleşmedi..?

Nette dünden beri deli gibi aramama rağmen bu çizgi romanları download etmek üzere herhangi bir yere rastlamadım..

Sorum siz de orjinleri var mı..?
    Varsa sizden rica edebilir miyim..?
    Ve eğer çevirmeyecekseniz çevirebilir miyim..?
  4. mustafa34
    07.Haziran.2021 22:33
    mustafa34
    Elinize sağlık. Çok teşekkür ederim.
  5. mustafa34
    07.Haziran.2021 15:23
    mustafa34
    Tekrar merhaba, mustafa kullanıcı adı alınmış onu denemeyin; çok özür... Diğer talep ettiğim adlardan biri olsun, size zahmet olmazsa.
  6. mustafa34
    07.Haziran.2021 04:14
    mustafa34
    Merhaba.
    Hangi akla hizmet, böyle bir nick yapmışım bilmiyorum ancak nickimden memnun değilim.
    Benim nick'imi de değiştirebilir misiniz?
    (Forumda zaten tanınmadığımdan duyuru yapılmasına gerek olmadığını düşünüyorum.)
    ilk harfi dahil küçük harflerle, sırasıyla, mustafa, mustafa34, mustafa212 hangisi olabiliyorsa.
    Şimdiden teşekkürler, selamlar.
  7. tontonbaba
    26.Mayıs.2021 21:52
    tontonbaba
    Selam üstadım.Hangi font'uu kullanayım tavsiyeniz nedir.
  8. Ragnarr
    09.Mayıs.2021 21:16
    Ragnarr
    Sevgili hocam, merhaba.
    Umarım iyisinizdir.
    Eğer sakıncası yoksa sizden bir ricada bulunacaktım.
    Profil ismimi Aivar olarak değiştirmek istiyorum.
    Değiştirirseniz çok memnun olurum.
    Saygılar.
  9. sdkb
    07.Nisan.2021 14:07
    sdkb
    Sevgili Büyük beyaz şifre alamıyorum üyeliklerde bir düzenlenmeye mi gidildi ?aynı e postaya kayıt yaptı bu e posta kayıtlı demedi.Ben sadikbilcen adlı üyenizdim.başka bir üyelik alarak yazdım size.şifremi unuttum seçeneği ile hiç şifre alamadım..
  10. Ahmet Hakan Çaylak
    28.Şubat.2021 23:03
    Ahmet Hakan Çaylak
    Merhabalar 1989 yılında yayınlanan "Stüdyo İmge" dergisinin ilk sayısı varsa yayınlayabilirmisiniz?

Hakkımda

• büyük beyaz Hakkında Bilgiler
    Biography
    rengarenk
    Interests
    çeşme
    Occupation
    Atom mühendisi
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı