ilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond repute
Süper Üye

ilhanx ilhanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 20
  1. mehfaus
    18.Haziran.2017 02:19
    mehfaus
    Merhaba Sıradışı bölümündeki resimler silinmiş durumda tekrar yükler misiniz. Teşekkürler
  2. 01cizgisever
    15.Ekim.2016 15:35
    01cizgisever
    Tüm Çizgidiyarı okurları ve emegi geçen arkadaşlarımızın ellerine saglık
    hepiniz süpersiniz.
    bu siteyi çok seviyorum iyiki varsınız sagolun varolun arkadaşlar
  3. gokselcicek00
    03.Nisan.2015 17:54
    gokselcicek00
    İLHANX KARDEŞİM MERHABA,
    1 aylık zamanı gecti.adını hatırlayamadığım bir yönetici arkadasa mail attım. dosyaları inderemiyoruz. engelenmiş sayfa acılmıyor diye .şimdi hala aynı durum var. hiç kimde şikayet etmedimi bu durumu?
    media fire acılmıyor. ihtiyati tedbir konmuş yazıyor....teşekkür ederim
  4. ustalar
    15.Mayıs.2013 18:08
    ustalar
    Bende s3 var ve indirdiklerimi açmıyor hangi program açar hangi programı kullanay
  5. Demirbaş Yayıncılık
    26.Mart.2013 19:51
    Demirbaş Yayıncılık
    Merhaba baonelik sistemim var 155 üyemiz var .Üye olmak için [email protected] a mail atıp aldığınız kitaplar ve kaldığınız sayıların listesini yolluyorsunuz.Sistem size bir abonelik numarası veriyor ve sonrasında yeni kitap çıktığında size fiyat ve tanıtım yapılıyor eğer sipariş onayı verirseniz posta kapıda ödemeli yollanıyor.
    Örnek fiyatlar vereyim.Aylık ve altın teksler 14 yerine 8 tl süper ve altın teks ciltleri 25 yerine 16 tl klasik zagor mister no martin ciltler 32 yerine 21 tl demirrbaş mandrake kızılmaske gordon volkan sayılar 10 tl ciltler 20 tl nathan cilt ler 27 yerine 17.5 tl julia 30 yerine 20 tl kittaylor 30 yerine 20 tl gibi diğerleri için lütfen fiyat alınız alışveriş yapmanız şart değil .Bizim şöyle bir iddiamız var aldığınız fiyatlar bizden ucuz başka bir yerde bulursanız aldıklarınız hediyemiz olacaktır.Herşey çr için biz ticaret yapmıyoruz.
  6. Demirbaş Yayıncılık
    02.Mart.2013 15:02
    Demirbaş Yayıncılık
    Zagor klasikler 32 yerine 21 tl inceler 8tl olanlar 5,5 tl oğlak teksler 14 yerine 8 tl dampry cilt 22 32 yerine 22 tl nathan never 27 yerine 17.5 tl kit taylor 30 yerine 20 tl gibi hiçbir yerde olmayan fiyatlarla posta kapıda ödemeli kitaplarınızı alabilirsiniz.Diğer yayınların fiyatlarını öğrenmek için [email protected] mail atarmısınız.
  7. unsal
    30.Eylül.2012 18:35
    unsal
    Sevgili ilhan yukledigin kitaplarin cogunun linkleri olmus mediafire yukleyebilmen mumkun mu? Tesekkurler.
  8. Tsubasa
    05.Mart.2012 00:19
    Tsubasa
    Hocam selamlar, profilinizdeki msn adresinizi ekledim. Danışmak istediğim birkaç şey var.
  9. Tsubasa
    15.Şubat.2012 18:33
    Tsubasa
    Hocam araştırıyorum. Ben de firefox kullanıyorum. Bir sorunla karşılaşmadım. Şu yüzden size bağlıyorum sorunu eğer böylebir sorun başkasında olsaydı telefonum susmazdı şu ara Ama belki henüz farkedilmedi araştırıyorum. Teşekkürler ilginize.
  10. Tsubasa
    15.Şubat.2012 16:40
    Tsubasa
    Hocam kontrol ettim ben de bir sorun görünmüyor. Kullandığınız tarayıcı ile alakalı olabilir mi acaba? Bir ekran görüntüsü atabilirseniz yardımcı olayım.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • Tavsiye Puanı: 2

İletişim Bilgileri

Mesajlaşma & Chat
ilhanx'e MSN üzerinden mesaj atmak için mail adresine tıklayınız...
Üye Sayfası
http://www.cizgidiyari.com/forum/diyarci/738-ilhanx

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:59