SaMaNtHaDaRrIn is on a distinguished road
Yeni Üye

SaMaNtHaDaRrIn SaMaNtHaDaRrIn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 55
  1. Bay_X
    20.Ekim.2020 16:05
    Bay_X
    Üzgünüm, Tatlı Cadının bölümleri yok. Saygılarımla.
  2. mustoz
    24.Eylül.2020 00:16
    mustoz
    Merhaba didi,
    Bu sitede ve internettede denk geliyorum birçok kişi tatlı cadı dizisini tr dublaj çok istiyor. Ben normalde dublaj izlemiyorum fakat o kişilerin adına müsait zamanda yükleyeceğiniz günü iple çekiyorum. Çok mutlu oldum dublaj elinizde olduğu için.
  3. didi
    31.Ağustos.2020 20:10
    didi
    Arkadaşım geçmiş olsun öncelikle. konu kapalı olduğu için buradan yazıyorum. elimde trt dönemine ait 4 sezonun tümünün dublajlı bölümleri mevcut. Ancak tümü dönem koşulları gereği vhs kasetlere kayıtlı. trt de çalıştığım dönemde merakımdan bir kaç başka diziyle birlikte arşivlemiştim.
    Bunları vhs den aktarabilirsem paylaşabilirim ama zaman sözü veremem. biraz zaman alacak bir iş ve bu dönemde böyle boş bir zamanım ne yazık ki yok.
  4. gandor08
    09.Ağustos.2020 13:55
    gandor08
    bu site yıllardır yüklücez diye nerde yazmış bana da gösterin bende bileyim. Yönetimdeki arkadaşlarda yok. Ayrıca yükliyeceğiz diye insanları kandıran site yöneticisi aramızda bulunmuyor. Varsa bilelim. Ayrıca ve ayrıca burdaki site yöneticilerinin hepside kendi rızaları için burdalar. Zorunlu olduklarından değil. Veya dahada kısacası benim elimde olsa bile şu yazınıza istinaden inanın yükleme yapmam. Bana ne ya der geçerim. Size yazdık anlayacağınız dilde ama yok zamana bırakmayı bazen niye beceremiyorsunuz. Ya sizin için şahsi telefonumdan angarada trt de çalışan arkadaşımı aradım. Anlayın lütfen. İnsanı pişman etmeyin.
  5. gandor08
    09.Ağustos.2020 13:50
    gandor08
    Yazımda kibar olmayan ne var, anlayamadım. Siz bulunmaz hint kumaşımısınız acaba? Ben size rica mı edeceğim. Biraz akıllı düşünseniz. Ben kabalık yapmaz istesem farklı yazardım.
  6. gandor08
    08.Ağustos.2020 21:25
    gandor08
    Bende yok, konuda açtım. Angaraya haber saldım, bekliyorum, daha ne yapabilirim.
  7. oktay_izm
    12.Aralık.2019 10:00
    oktay_izm
    Lütfen aşağıdaki adreste yazılanları oku.

http://www.cizgidiyari.com/forum/tur...-aciklama.html
  8. oktay_izm
    12.Aralık.2019 09:59
    oktay_izm
    Söz verdiğim tüm bölümleri paylaştım. Olmayanı yaratamam ki! İnsan elindekilerle yetinmesini de bilmeli. Ben de istiyorum bütün sezonlar Türkçe olarak elimde olmasını ama maalesef. Bak neler istiyorum dinle, "Aşk Gemisi" - "Sanfrancisco Sokakları" - "Küçük Ev" - "Petrocelli" - "Ziyaretçiler" - "Zorlu İkili" - "Dallas" - Beyaz Gölge" - "Atlantis'ten Gelen Adam" - "25. Yüzyıl" - "Galactica" - "Zaman Tüneli" - "Zamanda Yolculuk" - "Cinayet Dosyası" - "Çarli'nin Melekleri" - "Tatlı Sert"

İnan 20 dizi daha yazabilirim. Bunlar beni çocukluğuma geri döndüren diziler. Ama "YOK". Ve Maalesef belki de artık hiç olmayacak. Ben bunu anlayabiliyorum. Senin de anlaman gerekiyor. Kısacası:

ELİMİZDEKİLERLE YETİNMEMİZ GEREKİYOR.
  9. büyük beyaz
    10.Aralık.2019 21:01
    büyük beyaz
    Görmemiştir. Bizler 7/24 pc başında oturmuyoruz bir dünya işimiz var.
  10. büyük beyaz
    09.Aralık.2019 20:31
    büyük beyaz
    Oktay'a bir yazsana hızlandırsın biraz şu işi.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 16.Ekim.2020 19:47
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:54