TheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond reputeTheRealAlpino has a reputation beyond repute
Yeni Üye

TheRealAlpino TheRealAlpino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 5 of 5
  1. selen32t
    24.Kasım.2022 13:59
    selen32t
    iyi günler elinizde taş devri kayıtları mevcut mu?
  2. vadikızı
    22.Haziran.2022 18:29
    vadikızı
    merhabalar ben bişi sorucam rahatsız ediyourm ama

youtube da retromix diye bir yazı okudum yorumun altlarında küçük olarak tatlı cadı 5 sezon türkçe dublaj var mı sizde acaba
  3. python80
    26.Temmuz.2021 20:28
    python80
    İmzanız vesilesiyle varlığından haberdar oldum; retromixtv Youtube kanalınız çok güzelmiş. Ellerinize, gözlerinize sağlık...
  4. dünyalı
    15.Mayıs.2021 01:23
    dünyalı
    Merhabalar. Acaba arşivinizde Samurayın intikamı dizisi varmıdır.
    Var ise paylaşabilirmisiniz.
  5. ArDa3851
    10.Kasım.2020 18:33
    ArDa3851
    Alpino Bey merhaba ben anilarim.net'ten ArDa3851.Anılarım.net'e uzun süredir ulaşılamadığı için sizi bulamamıştım. Hatırlarsanız Retromix kanalınızın yorumlarında konuşmuştuk star wars tv kayıtlarıyla ilgili.size ulaşabileceğim bir adres var mı acaba burası özel mesajlaşmaya izin vermiyor heralde

Hakkımda

• Signatürü
    Eskiyi özleyenlere! Betamax ve VHS kaset arşivimden oluşturduğum YouTube kanalıma bekliyorum.

retromixtv

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 13.Kasım.2022 20:15
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 3 of 3

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:11