ebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond reputeebuselam has a reputation beyond repute
Kıdemli Üye

ebuselam ebuselam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 16
  1. jingamin
    09.Mayıs.2018 20:04
    jingamin
    Kardeşim merhaba senden ricam şu ''arabian nights 2000'' 2 bölümlük dizi diye geçen filmede el atabilirmisin uzun zamandır aradığım ve bir çok kişinin aradığı bir film teşekkür ederim
  2. sahrayeli27
    04.Nisan.2018 17:08
    sahrayeli27
    Philadelphia.1993.TR.avi (700.86 MB)
  3. ebuselam
    31.Mart.2018 07:15
    ebuselam
    yeni gördüm boga mail attım size.
  4. boga
    27.Mart.2018 20:15
    boga
    S. Ebuselam
    Geri dönmediniz ?
  5. boga
    26.Mart.2018 18:01
    boga
    Sn.Ebuselam
    Sesi size nasıl göndereceğim ?
  6. boga
    25.Mart.2018 01:52
    boga
    Sn. Ebuselam
    Mesajlarınızı biraz önce gördüm. Dikkate almadığımı düşünmeyin lütfen.
    Mail adresim [email protected]
    İstemiş olduğunuz ses dosyasını pazartesi gönderirim.
    Selamlar,
  7. sahrayeli27
  8. ebuselam
    23.Şubat.2018 16:38
    ebuselam
    selam boga
    bende yok sesi gönderebilrseniz sevinirim
    mail adresinizi verirseniz bloguma davet gönderirm.
  9. boga
    22.Şubat.2018 18:20
    boga
    Sn. Ebuselam,
    Yaşımın 50 nin üzerinde olması nedeni ile yaptığınız paylaşımlardan çok keyif alıyordum. Bende Arizona 1940 filmine ait ses dosyası mevcut fakat son beş dakikası kesik.Elinizde olma ihtimali var mı ?

Selamlar,
  10. altan
    12.Şubat.2018 07:11
    altan
    Öncelikle özür dilerim mesajınızı yeni gördüm. Acaba bana size küfür edenlerin
    Niklerini yollayabilirmisiniz? Paylaşım yapana küfür öyle mi, bu filmleri bu kalitede rüyalarında bile göremezler bir de terbiyesizlik. Lütfen aldırmayın ve tekrar söylüyorum mutlaka bunların niklerini yollayın yönetim gereğini yapar. Görüşmek üzere.
    bile

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 11.Temmuz.2018 18:55
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:55