esattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond reputeesattr has a reputation beyond repute
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

esattr esattr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onursal

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 8 of 8
  1. Aster01
    30.Mayıs.2019 22:30
    Aster01
    Odenat'sız geçmiyor günler yazısında size de bir mesaj bıraktım :

'' Odenat '', sanırım, yıllık uzun tatiline çıktığından koromuzu göremiyor.)

Nasılsa bir gün bu mesajları tek tek okuyacak : Çeviri-balomlama zor ve zahmetli olduğu belli. '' esattr '' emek hırsızlıkları sebebi ile uzun süredir ses vermiyor.

Bu sebeple bu yazıyı her ikinize yazıyorum.

Sizin düzenli frankofon çevirilerinize o kadar çok alıştık ki, kaybınız çok derinden hissediliyor.

Dün, 9 yaşındaki kızım ile bir arkadaşı konuşuyordu, Arkadaşı : ''Her insan gariptir. Kendine göre garip gelen bir şey, karşıdaki için normaldir. Senin yaptığın garip gelir.'' dedi.

Günümüz Türkiyesi'nde temel değerler o kadar aşındı ki, mutlu olmak için dünyayı çocuk gibi görmemiz manevi sıhhatimiz için çok önemli.

Demem odur ki; kim, ne demiş, nasıl yazmış bakmaksızın mutlu olduğunuzu yapın. Ara sıra, çeviri olmasa bile ses verin.

Çevirilerinizle de bir tarih yazdığınızı asla unutmayın.

Bekliyoruz...[/B]
  2. tibetiset
    11.Haziran.2018 22:55
    tibetiset
    MErhaba, buudy longway 17 bölüm bitirdim 18-19- ve 20 türkçe bulamıyorum. Varsa allah rızası chinuk hatırı için paylaşın benimle
  3. profesör
    16.Aralık.2013 01:31
    profesör
    Merhabalar
    Telefonunuz değişmiş sanırım, size ulaşamıyorum. Sağılığınız iyidir umarım. Selamlar.
  4. SenSei
    25.Ekim.2012 03:09
    SenSei
    Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdikleriniz ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler geçirmenizi dilerim. Sevgiler...
  5. siyabend2147
    12.Ekim.2012 21:48
    siyabend2147
    slm bakıyorum yine numaran değişmiş ?
  6. esattr
    11.Haziran.2012 10:49
    esattr
    Mr.Yer6 o zaman beni banlamakta haklı idi. Ben bana yazdığı bir mesajda haksız yere iptal edilen vipliğim için "bak vipliğini geri veriyorum ama en ufak birşeyde geri alırım" demesine kızıp o sayfadaki balonlarımı silmeye yada yanlış linkle değiştirme başlamıştım. Sonrasında ise yaptığımın ani bir kızgınlıkla çocukluk olduğunu anladım ve sayfadan çıktım. Akabinde Mr.yer6 olayı fark edip beni banlamış. Bunu da bana Bahadır söyledi. Mr.yer6 bence haklıydı.. Geçenlerde üyeliğim açılmış bende o sayfadaki birkaç moderatöre ya bırakın ban bana çok yakışmıştı diye mesaj attım. Ama aktif üye olarak duruyorum orada hala... Eğer orayla bir bağlantın varsa rica etsem beni tekrar banlatırmısın
  7. Hones
    10.Haziran.2012 14:09
    Hones
    Sizi banlayan Mr.Yer6'nın facebook sayfasında bloğunuzun reklamını gördüm. Forumlarda ordan oraya dolaşanların sizi tanıdığı kadar tanıyorum , fazla değil
  8. Hones
    09.Haziran.2012 15:55
    Hones
    Bloğun hayırlı olsun Suat Abi

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 23:06
  • Tavsiye Puanı: 1

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 5 of 5