Hakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond repute
Onursal Üye
Çizgi Roman Ustası

Hakan Alpin Hakan Alpin isimli Üye şuanda  online konumundadır

usta

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 14
  1. lizozom
    20.Eylül.2018 12:24
    lizozom
    Hakan Bey Merhaba, Forumda cok aktif oldugunuzu gordugum için sizin ve sizin gibi aktif cizgi roman kulturune hakim kişilerin yardımlarına ihtiyacım var. Eski Red Kit toplamaya calısıyorum ( Bilgi,Yurdagul,Bilge Sakrak yayınları) mutevazi bir arsiv olsuturmaya basladım ama eksiklerim var. elinde benzer serilerden fazla olabilen siz veya kimlerle gorusmemi onerirsiniz?
    simdiden cok tesekkurler,
  2. yavrutürk
    30.Mayıs.2018 18:15
    yavrutürk
    Selamlar,
    Yavrutürk dergisi ile bir tez çalışması yapıyorum. İlk cildinden (1936) elinizde olan sayıları paylaşabilmeniz mümkün mü? İyi çalışmalar
  3. hozal
    27.Mayıs.2018 17:20
    hozal
    Sayın Hakan Alpin,
    Sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.
    TAY YAYINLARI isimli kitabınızın 1.cildini sizden almıştım (göndermiştiniz). Teşekkür ediyorum. Bu kitabın 2. ve
    3. ciltleri çıktı mı? Çıktı ise bu ciltleri de göndermenizi rica ediyorum.
    Ayrıca yeni yayımladığınız CEYLAN YAYINLARI isimli kitabınızın 1. ve 2. ciltlerini (varsa 3. cildini) satın almak istiyorum.
    İstediğim kitaplar hakkında bilgi verirseniz ve nereye toplam kaç TL. göndereceğimi yazarsanız sevinirim.
    Mümkünse cevabınızı aşağıda yazdığım e-mail adresime yazmanızı rica ediyorum.
    Saygılarımı ve başarı dileklerimi sunuyorum.
    Nejat Hüseyin ÖZAL
    82. Sokak No: 43/21 Bahçelievler - ANKARA
    [email protected]
  4. oulcan
    09.Ağustos.2017 10:43
    oulcan
    Hakan bey merhaba; kitabınızı almak istiyorum nasıl iletişime geçebilirim?
    05324506644
  5. bigmaster
    08.Ağustos.2017 16:51
    bigmaster
    Tekrar Merhabalar pardon telefon no yazmayı unutmuşum.05332627286.
  6. bigmaster
    08.Ağustos.2017 16:37
    bigmaster
    Merhabalar Sayın Hakan Alpin bana da Tay yayınlar kitabından gönderebilir misiniz? 100tl hesabınıza eft yapıyorum .Adresim Ali GÖLET Osman yılmaz Mah. 611. Sok. No:10 M.Öztekin Apt Kat 2 Daire 4 41400 Gebze /KOCAELİ Teşekürler Selamlar .(Bigmaster)
  7. murtaza5
    06.Ağustos.2017 22:51
    murtaza5
    Antalyadan merhaba,
    üstün başarılarınızın devamını dilerim.
    İzin verirseniz atılgan bilim kurgu dergisini ve
    darkwood sakinleri dergisini çizgi diyarında yayınlamak istiyorum.
    Gelecek nesillere ölmez eseriniz kalır.
    Olumlu veya olumsuz fikrinizi bekliyorum.
    saygılarımla. murtaza5
  8. hozal
    03.Ağustos.2017 11:36
    hozal
    Hakan bey,
    Sipariş ettiğim TAY YAYINLARI isimli kitabınız için 100 TL'yi, Garanti Bankası Bahçelievler Ankara Şubesi'nin ATM'sinden 00017CRS002 Paramatik Kodu ile 02/08/2017 tarih ve saat 10:33 itibariyle hesabınıza gönderdim. Havale sırasında açıklama ve isim yazılmadığı için bu mesajı gönderiyorum. Bilginize saygıyla sunuyorum.
    NEJAT HÜSEYİN ÖZAL
    82.Sokak (Eski 11. Sokak) No: 43/21 Bahçelievler - Ankara
    Telefon: 0 532 528 08 71
  9. hozal
    02.Ağustos.2017 08:57
    hozal
    Hakan bey, TAY YAYINLARI isimli kitabınızdan 1 adet satın almak istiyorum. Bedeli olan 100 TL''nı bugün banka hesabınıza göndereceğim. Tebrik ediyorum ve bu eseriniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.
    NEJAT HÜSEYİN ÖZAL
    82.Sokak (Eski 11.Sokak) No:43/21 Bahçelievler - ANKARA
    Telefon: 0532 528 08 71
  10. tappers
    06.Ocak.2016 12:37
    tappers
    kargo ücretini ödemem şartıyla tabii ki darkwood sakinleri dergilerinden isterim sayın hakan alpin.
    adresim:
    bilge çocuk kulübü
    1427 sokak NO: 30/B eryaman 1. etap
    etimesgut-ankara
    şimdiden teşekkür ederim..

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 00:09
  • Tavsiye Puanı: 3

Arkadaşlar