180DM is on a distinguished road

180DM 180DM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 2 of 2
  1. gitarisyen
    21.Ocak.2017 21:48
    gitarisyen
    Merhaba Sayın 180DM;

"Silver Surfer" konusunda yazmış olduğunuz son mesaja, konu uzamasın ve dağılmasın diye oradan değil de, buradan cevap yazmak istedim.

Öncelikle mesajınız ve nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim. Ancak hem yazdığım sebepler, hem daha önce yaşadığım bir tecrübe, hem de iş ve özel hayatımdan bana yansıyan bazı nedenler dolayısıyla kesinlikle ortak projelerde yer almaya müsait bir yapıda değilim ve bu yüzden yalnız çalışmayı tercih ediyorum. Yine bu yüzden (Dark Horse'un Conan'ıyla ilgili olarak) beni onore eden nazik önerinizi istemeden de olsa reddetmek zorundayım. Umarım beni mazur görürsünüz.

Sevgiler, selamlar, saygılar...
  2. gitarisyen
    07.Ocak.2017 23:51
    gitarisyen
    Merhaba... Ne yazık ki; (bir haftadır siteye girmediğim ve buraya bakmak aklıma gelmediği için) mesajınızı daha yeni görüyorum. Bu yüzden geç cevap veriyorum, lütfen kusura bakmayın.

Karakter sınırı 1000 olduğundan ve ben 1592 karakterle yazdığımdan mesajım buraya sığmadı. Ben de (aslında hiç de yardımcı olamadığım) cevabımı Word dosyasına ekleyerek size gönderiyorum. Word dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Merhaba Sayın 180DM

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 04.Mart.2017 08:41
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:06