SpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond reputeSpiderWEBS has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama

SpiderWEBS SpiderWEBS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevirmen

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 10
  1. Dindar Diker
    14.Temmuz.2019 22:56
    Dindar Diker
    Çeviriyi şimdi gördüm. En kısa zamanda hallederim.
  2. Kayıtsız demir
    16.Haziran.2019 16:34
    Kayıtsız demir
    Sana daha rahat ulaşabileceğim bir adres verebilir misin? (Facebook ya da Discord gibi Facebook 'tan Berke Barışan (Barış akarsu resmi var) Discord'an da saitama ismiyle türkçizgi discordun da yada çrt discordu na katılıp bana mesaj atabilirsin) Bazı yaptığım çeviriler varda yapmak istersen bana mesaj at.
  3. cupplepot
    20.Nisan.2016 20:18
    cupplepot
    hocam kolay gelsin flahs yeni 52 01 bulabilirmisiniz
  4. SpiderWEBS
    02.Ocak.2016 17:16
    SpiderWEBS
    Sevgili neumair,
    İlk sorunun cevabı bu forumdaki font paketlerinde bulunan bir fonttur yani ararsanız bulabilirsiniz. Orjinal fontun adı bu mu emin olmasam da "Ultimate Marvel" fontunu araştırarak da bulabilirsiniz. İkinci soruya ise evet Photoshop ile sildim fakat orta derecede photoshop bilginiz olmadan çokta başarılı olabileceğini sanmıyorum. Önerdiğim Photoshop sürümü de CS6'dır. Türkçe yamalı olduğu içinde öğrenmeniz çok daha kolay olur. Umarım işinize yaramıştır.
  5. neumair
    23.Kasım.2015 23:06
    neumair
    http://imgim.com/milesmorales-ultima...man010-018.jpg Devam edecek yazısının fontu nedir acaba? birde "To be continued" yazısı photoshopla mı sildiniz?
  6. daltas
    29.Eylül.2015 08:07
    daltas
    Hey,

Check this link;

Canada Type - CaptainComic
  7. BerkayYurtseven
    17.Haziran.2015 23:06
    BerkayYurtseven
    merhaba ben senin şu miles morales ultimate spiderman comics serisine baktım hepsi var bir tek 7 . sayıyı bulamadım linkini atarmısın acaba
  8. SuperSnake
    16.Mayıs.2015 21:11
    SuperSnake
    Çizgi Bölgesi Adres Sizin Galiba Yaşıyan Deadpoolun Dönüşü nün Kalan Sayılarını ve Axis Hobgoblini Merakla Bekliyorum
  9. SpiderWEBS
    28.Şubat.2015 15:03
    SpiderWEBS
    Yapılacak olan "Yakında" eventimiz iptal edilmiştir. Nedeni yayınlanacak olan serimizin telifli olmasıdır. Dilerseniz farklı bir seriyle daha sonra bu yayını yapalım.
  10. SpiderWEBS
    26.Şubat.2015 21:58
    SpiderWEBS
    Yakında:
    bir maceranın sonuna...
    bir macera devamın...
    yeni bir maceranın başlangıcına ve bitişine...
    ve bir maceranın daha başlangıcına...
    tanık olacaksınız...
    çok yakında çizgi diyarında...

Hakkımda

• SpiderWEBS Hakkında Bilgiler
    Biography
    basit bir çizgi roman sever
    Interests
    uçuk kaçık her şey
  • Signatürü
    Why should we doubt the virgin white of fallen snow
    When faith's our shelter from the cold?