scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute

scanfan scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 18
  1. mehmethulisi
    28-10-2017 02:28 - permalink
    mehmethulisi
    Merhaba Scanfan Tv'de 7 Gong Sayı 42 20.10.1991 tarihli dergiye ait 41 tane sayfa paylaşılmış ama fotolara tıkladığım zaman orijinal boyutunda olmuyor Fotolar çok küçük kalıyor ve yazılarda okunmuyor.Bu dergi sayfalarının yeniden orijinal boyutunda yeniden yüklenmeleri mümkün mü?Teşekkürler.
  2. mehmethulisi
    28-10-2017 02:19 - permalink
    mehmethulisi
    Merhaba Scanfan Tv'de 7 Gong Sayı 42 20.10.1991 tarihli dergiye ait 41 tane sayfa paylaşılmış ama fotolara tıkladığım zaman orijinal boyut olmuyor.Fotolar çok küçük kalıyor ve yazılarda okunmuyor.Bu dergi sayfalarının yeniden orijinal boyutunda
  3. mehmethulisi
    26-10-2017 23:41 - permalink
    mehmethulisi
    Merhaba Scanfan, Booker dizisinin kapak yapıldığı 1991 tarihli Tv'de 7 Gong dergisine ait içedikler paylaşılmış ama paylaşımları orijinal boyutunda hala
    göremiyorum.Acaba yeniden paylaşılacak mı sayfada
    ?Şimdiden çok tşk kardeşim.
  4. bergill
    29-07-2017 17:41 - permalink
    bergill
    Merhaba,

Balonlamcı arıyorum acaba bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
  5. seneca66
    12-07-2017 13:17 - permalink
    seneca66
    Selamlar
    http://www.cizgidiyari.com/forum/sua...tml#post523376

adresteki yazıma resim ekledim.bakarmıydınız?
  6. dickens
    09-07-2017 15:23 - permalink
    dickens
    Sayın Scanfan,

archive.org' tan vaktiyle suatyalaz.org' a ulaşmış buradan bazı resim ve röportaj dosyalarını indirmiş ve onları ayrıntılarıyla adlandırmıştım. Bu dosyalar zipli olarak alttaki linkte mevcut. Keşke daha fazlasını indirmiş olsaymışım. Ama elimdekiler bunlar. Belki Suat Yalaz konusuna katkı olabilir diye linki yazıyorum. Umarım yararlı olur.

Suat Yalaz resmi sitesinden

Çizgiyle kalın.
  7. murtaza5
    27-06-2017 14:56 - permalink
    murtaza5
    Merhaba,bayramınız kutlu olsun.
    Sitemizde telif hakkı nedeniyle yayınlayamadıgımz ABDÜLCANBAZ ve
    yapıkredi yayınları RED KİT, kutucugum.com da vardır.
    30 haziranda bu site kapanacak.
    saygılarımla.
  8. Emre Geç
    17-03-2017 13:34 - permalink
    Emre Geç
    Merhaba Scanfan, Faruk Geç anısına başlığına ,babamın resimli roman Ve diğer başka çalışmalarından görseller ekleme niyetindeyim.Bu konuda hangi ekleme yöntemini önerirsiniz?
  9. SaMaNtHaDaRrIn
    23-01-2017 22:44 - permalink
    SaMaNtHaDaRrIn
    saolsun oktay sayesinde onları aldım duygular sözkonusu olursa atarda olur
  10. SaMaNtHaDaRrIn
    23-01-2017 22:33 - permalink
    SaMaNtHaDaRrIn
    alınırım çok istediğim bir dizi çünkü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler