scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute

scanfan scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 24
  1. jingamin
    09-05-2018 20:20 - permalink
    jingamin
    Bana gelen ve Camoka isimli üyeye attığım mesajlar moderatör onayı bekliyor fakat kimse onaylamıyor yardımcı olur musunuz?
  2. svdsh
    02-05-2018 22:53 - permalink
    svdsh
    Size kolay gelsin gerçekten hiç kolay değil, dergi kitap bulmak ve sonra tek tek taramak. Ben elimdeki dergileri taramaya çalışıyorum şimdilik hiç fena gitmiyor. Sadece çok vakit alan bir işlem o yüzden daha zamanı var.
  3. svdsh
    02-05-2018 21:07 - permalink
    svdsh
    Cevap verirseniz çok sevinirim. Gerçekten ilgi duyduğum bir konu lütfen yanlış anlamayın İyi akşamlar
  4. svdsh
    01-05-2018 20:24 - permalink
    svdsh
    Sayın "scanfan" açıklayıcı anlatımın için çok teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar düzgün bir şekilde dergileri taramaya çalışacağım. Elimde toplam 6 sayı var (ikisi 91, dördü 92 yılından) Merak ediyorum acaba başka sayılar gelecek mi bundan sonra ? Başka sayılar görmeye devam edersek çok sevinirim ilgili bir okuyucu olarak. Saygılar.
  5. svdsh
    29-04-2018 13:53 - permalink
    svdsh
    Merhaba, tv de 7 gong dergisinin burada bulunmayan bazı sayıları bende mevcut. Sayfaları tarayıp buraya koymanızı isterim, ben bu işlemin nasıl yapıldığını bilmiyorum.
  6. Geoff
    24-03-2018 12:10 - permalink
    Geoff
    Merhaba scanfan,
    Do you have scans of Quick and Flupke in Resimlerle Hikayeler Dergisi (#24, 1958)? Thank you in advance and regards
  7. mehmethulisi
    28-10-2017 02:28 - permalink
    mehmethulisi
    Merhaba Scanfan Tv'de 7 Gong Sayı 42 20.10.1991 tarihli dergiye ait 41 tane sayfa paylaşılmış ama fotolara tıkladığım zaman orijinal boyutunda olmuyor Fotolar çok küçük kalıyor ve yazılarda okunmuyor.Bu dergi sayfalarının yeniden orijinal boyutunda yeniden yüklenmeleri mümkün mü?Teşekkürler.
  8. mehmethulisi
    28-10-2017 02:19 - permalink
    mehmethulisi
    Merhaba Scanfan Tv'de 7 Gong Sayı 42 20.10.1991 tarihli dergiye ait 41 tane sayfa paylaşılmış ama fotolara tıkladığım zaman orijinal boyut olmuyor.Fotolar çok küçük kalıyor ve yazılarda okunmuyor.Bu dergi sayfalarının yeniden orijinal boyutunda
  9. mehmethulisi
    26-10-2017 23:41 - permalink
    mehmethulisi
    Merhaba Scanfan, Booker dizisinin kapak yapıldığı 1991 tarihli Tv'de 7 Gong dergisine ait içedikler paylaşılmış ama paylaşımları orijinal boyutunda hala
    göremiyorum.Acaba yeniden paylaşılacak mı sayfada
    ?Şimdiden çok tşk kardeşim.
  10. bergill
    29-07-2017 17:41 - permalink
    bergill
    Merhaba,

Balonlamcı arıyorum acaba bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 23:03
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 14

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:04