Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute

Shoryuken Shoryuken isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 64
  1. sbasak
    02-01-2017 10:55 - permalink
    sbasak
    Sevgili shoryuken, acaba elinizde annual 8-9-10-11 varsa paylaşabilir misiniz veya bana özel mail ile gönderebilir misiniz?
    Sevgiler
  2. gitarisyen
    15-12-2016 01:37 - permalink
    gitarisyen
    Merhaba Sayın Shoryuken;

Sanırım özel mesajınıza verdiğim cevap biraz fazla uzun oldu ki; size göndermeye çalışırken "Yazmış olduğunuz Metin 5382 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 1000 Karakter adetine indiriniz." uyarısını aldım. (Kısa yazı yazmayı bir türlü beceremiyorum.)

Bu sebeple özel mesajınıza verdiğim cevabı Microsoft Word 2007 dosyası şeklinde hazırlayıp aşağıda linkini verdiğim siteye yükledim. Size zahmet olmazsa ve oradan indirip okuyabilme imkânınız olursa sevinirim.

Sayın Shoryuken.docx | Dosyaupload.com

Sevgi, saygı ve selamlarımla...
  3. abolardis
    14-12-2016 21:52 - permalink
    abolardis
    Est.Rica ederim.Saygılarımla.
  4. Mehmet Emin
    12-12-2016 13:49 - permalink
    Mehmet Emin
    Özel mesajdan soru sormuşsunuz benim özel mesaj yetkim olmadığından buradan cevap vereyim dedim. 80 ve 90'lı yıllarda çıkan çizgi dizilerin dublajlarını bulmak imkansız denilebilir sadece yayınlayan kanalların arşivlerinde vardır onlarda ilerde arşivlerini açarlarsa ancak ulaşılabilir, bir de o zamanlarda Tv'den kayıt etmiş olanlar varsa onlar internete yüklerse bulunabilir, Türkçe Altyazı durumu belli olmuyor daha çok kaynak altyazısı varsa yani İngilizcesi varsa bazen Çeviren çıkıyor, bu bile düşük bir ihtimal malesef, sorduğunuz serilerden sadece Street Fighter var hatta yeni Dvd versiyonu çıktı bakmak isterseniz linkleri şunlar:
    Street Fighter II V Uncensored DVD | Soulreaperzone
    Street Fighter II: V (1995) Dizisi 1. Sezon Türkçe DivX Altyazısı ( 29 CD, 23.976 Fps, SubRip, alihsans ) Sub id: 107491
  5. perize
    13-11-2016 01:31 - permalink
    perize
    merhaba iyi akşamlar nasılsınız efendim.sizden bir istirhamım olacaktı oxford ingilizce setinin mp3 linkini bir türlü bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ediyorum.iyi akşamlar diliyorum.
  6. Lobador
    19-08-2016 13:05 - permalink
    Lobador
    Ellerine sağlık üstat
  7. Lobador
    19-08-2016 03:41 - permalink
    Lobador
    Selamlar üstadım, nasıl gidiyor balonlama?
  8. Lobador
    15-08-2016 12:20 - permalink
    Lobador
    Selamlar dostum. Neredeyse bitti sayilir. Bu gece sana teslim edebilirim diye dusunuyorum. Sana nasil teslim edebilirim word dosyasini?
  9. ahmet akyol
    02-08-2016 16:37 - permalink
    ahmet akyol
    Sevgili shoryuken,tom ve jerry boxset linkleri ekledim ama senin ellin değer ve düzenlersen sevinirim....Saygılarımla
  10. dert
    17-05-2016 22:35 - permalink
    dert
    sevgılı shoryuken cok sagolun..carsıne bakmaya calışacagım..ıyı calışmalar..

Hakkımda

• Shoryuken Hakkında Bilgiler
    Biography
    E.T'nin dünyaya geldiği tarihte ben de memleketin güzide illerinden Malatya'da dünyaya geldim.
    Interests
    Çizgi Roman, Oyunlar (Atari Oyunları bilhassa) Film ve Müzik (Folk)
    Occupation
    Son Kitap Bükücü
  • Signatürü
    Yediğim yemeğin son lokması ile içtiğim ayranın son yudumunu her zaman denk getiririm.

Fahri Sherlock Holmes

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 16:17
  • Tavsiye Puanı: 3

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 35

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:37