Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute

Shoryuken Shoryuken isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 77
  1. mahmut20
    12-11-2017 16:33 - permalink
    mahmut20
    ben bilgisayarda okuyamiyorum turkiye cocuk dergisini yardim edin
  2. bergill
    08-08-2017 22:07 - permalink
    bergill
    sayfa 11 deki tırnağı şu şekidle yapalım "SOL YOL"DA yani da kısmı dışarıda kalacak

sayfa 13 de KAYDA DEĞER kelimesini bitişik yazmışım onu düzeltiver. Başka bir şey de yok eline sağlık.

Bir de şeyi merak edi,yorum bu kişi adına göre çeviri alt forumları neye göre açılıyor. 10 tane çeviri yapınca mi açılıyor? Mesela ilhantok forumu var ama içeriği tamamıyla boş ya da Turkforces forumunda sadece yedi çeviri var.
  3. bergill
    08-08-2017 13:14 - permalink
    bergill
    Yok dediğim gibi cümledeki sol yolun kısmnı sol yol şeklinde değiştirip tırnak içine alalım. Öyle daha güzel olur.
  4. bergill
    08-08-2017 12:01 - permalink
    bergill
    Şİmdi sol kelimesi orada sıfat şeklinde kullanılmış, fiil değil ki zaten left kelimesi bir şeyin tükenmesi, bitmesi anlamına gelmez. Fiil olarak kullanıldığında left kelimesi bir şeyi arkada bırakmak ya da bir yeri terk etmek anlamlarına gelir. Kitapta tam olarak the left path şeklidne geçiyor ki burada the ekleyerek left path tanımının özel bir anlama geldiğini belirtmiş. Çeviri olarak en iyi sol yol şeklidne çevrilebilir ama Türkçede the olmadığı için bizim şu durumda yapabileceğimiz en uygun şey cümleyi biraz değiştirerek ve tırnak ekleyerek BİZLERE "SOL YOL"DA REHBERLİK ETMESİ İÇİN TOPRAKTAKİ ERKEK KARDEŞLERİMİZİ ÇAĞIRIYORUZ. şeklinde yazmak olabilir.
  5. bergill
    05-08-2017 03:32 - permalink
    bergill
    2. sayı balonlamasını bu haftasonu bitirme ihtimalin var mı? Az kaldı demiştin o yüzden soruyorum. Bu benim sitedeki 10.çevirim olacak ondan da biraz heyecanlıyım.
  6. bergill
    31-07-2017 21:32 - permalink
    bergill
    Extreme'e mesaj yazdım onlaylarsan sevinirim.
  7. bergill
    30-07-2017 20:13 - permalink
    bergill
    Maillerime cevap yazmadığın için buradan sorayım, balonlama ne durumda ?
  8. NiTian ErXing
    12-07-2017 12:04 - permalink
    NiTian ErXing
    Teşekkür ederim ben de iyiyim. Aynen biraz katkı sağlamaya devam etme vakti geldi Güzel birkaç seriyi daha Türkçe'ye kazandırmak istiyoruz.
  9. NiTian ErXing
    11-07-2017 21:13 - permalink
    NiTian ErXing
    Selamlar hocam nasılsınız? İyisinizdir inşallah.
    Arkadaşımla yapmak için kısa bir seri arıyoruz. 5-10 sayılı güzel bir çizgi roman öneriniz var mıdır? Oyun çizgi romanı olur veya bir karakterin çizgi romanı olur. Kaliteli tamamen başka bir seri olur.
  10. murtaza5
    27-06-2017 15:12 - permalink
    murtaza5
    Merhaba,bayramınız kutlu olsun.
    Sitemizde telif hakkı nedeniyle yayınlayamadıgımz ABDÜLCANBAZ ve
    yapıkredi yayınları RED KİT, kutucugum.com da vardır.
    30 haziranda bu site kapanacak.
    saygılarımla.

Hakkımda

• Shoryuken Hakkında Bilgiler
    Biography
    E.T'nin dünyaya geldiği tarihte ben de memleketin güzide illerinden Malatya'da dünyaya geldim.
    Interests
    Çizgi Roman, Oyunlar (Atari Oyunları bilhassa) Film ve Müzik (Folk)
    Occupation
    Son Kitap Bükücü
  • Signatürü
    Yediğim yemeğin son lokması ile içtiğim ayranın son yudumunu her zaman denk getiririm.

Fahri Sherlock Holmes

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 17:40
  • Tavsiye Puanı: 3

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 38

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:46