Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute

Colinmccay Colinmccay isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 52
  1. Web Slinger
    09-06-2016 20:30 - permalink
    Web Slinger
    İyi akşamlar. Arkabahçe'nin yayınladığı süper ciltler diğer yayınladıkları sayıların toplamı mı yoksa diğer sayılardan bağımsız mı?
  2. djv12
    20-04-2016 16:11 - permalink
    djv12
    Sevgili yönetici Evil Dead 2008(Complete) adlı konudaki linkler kırılmış ne yazık ki. Oradaki çizgi romanlara ulaşma şansımız var mıdır acaba? Teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.
  3. fedole
    20-04-2016 00:04 - permalink
    fedole
    Merhaba. L-Manyak 116 87 ve 99'uncu sayılarını nasıl bulabilirim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Saygılar.
  4. batterton
    17-12-2015 02:39 - permalink
    batterton
    Oncelikle iyi geceler, sizin nezdinizde sitenin kurulusunda emegi gecen ve degerli paylasimlariyla sitenin gelisimine katkida bulunan tum uyelere sonsuz tesekkurlerimi sunarim. Ulkedeki tum sahaflar gezilse belki de olusturulamayacak bir arsiv sinirsiz bir okyanus misali onumuze serilmis durumda. Aylar oldu siteden cizgi roman indirip okuyorum fakat henuz bir paylasimda bulunmadim. En azindan bir tesekkur ederek saygilarimi iletmek istedim. Iyi geceler.
  5. Soerwax
    07-06-2015 19:00 - permalink
    Soerwax
    Merhaba hocam rica etsem nickimi Soerwax yapabilir misiniz?
  6. oktaykutlucan
    25-05-2015 02:21 - permalink
    oktaykutlucan
    Sizler çok büyük insanlarsınız. Bizlere yaptığınız bu iyiliği sözlerle anlatmak, gerçekten imkansız. Bu yüzden yazacak fazla bir şey de bulamıyorum. Umarım hayatınız hep mutluluk ve huzur içinde geçer. Beğeneceğinizi umarak, basit bir teşekkür mahiyetinde size bu şarkıyı armağan ediyorum. Sağlıcakla kalın. https://www.youtube.com/watch?v=fkYLVIATr4w
  7. SuperSnake
    18-05-2015 00:37 - permalink
    SuperSnake
    marvel zombileri aradığım seriydi.paylaşımınız için teşekkürler..
  8. Hasta123
    17-05-2015 21:47 - permalink
    Hasta123
    Sayın Colinmccay,star wars klon savaşları ciltlerini paylaşabilir misin ?
  9. galip5582
    22-03-2015 01:17 - permalink
    galip5582
    paylaşımlanızdan dolayı elinize sağık. gerçeten ama gerçeken çok değerli bir şey bu yaptığınız
  10. kratochvil
    19-03-2015 13:46 - permalink
    kratochvil
    Sayın Colinmccay, öncelikle çizgi roman dünyasına bu şekilde katkı sağladığınız için çok teşekkürler. Bizde kendi çapımızda çizgi roman dünyasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Naçizane kendi yaptığımız romanlarımızı yayınladığımız bir de sitemiz bulunmakta. Sitemizde çizerler topluluğu olarak her çizer kendi romanını yayınlayabilmekte... sizden ricam şu bizden daha hızlı ulaşacağına emin olduğumdan: bize çizer yardımı gerekmekte... Günlük olarak siteye giriş yapıp daha önceden yayınlanmış olabilir veya kendisi hergün çizer sitede yayınlar birisi veya birileri lazım. Bu konuda bana nasıl yardımınız dokunabilir. benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Mail adresim: [email protected]

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 23:16
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 4 of 4

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:11