gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Yönetici

gandor08 gandor08 isimli Üye şuanda  online konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 2 of 2
  1. Pertev
    23.Haziran.2019 16:36
    Pertev
    İyi günler...
    Sizden bir ricam olacak...
    Ana sayfaya koyduğum 3 adet resmin boyutlarını büyütemedim... Bunları sizin
    düzeltme imkanınız olur mu..? Siz düzelttikten sonra ben giriş yapsam nasıl yaptığınızı görebilirim sanırım...
    ikincisi de mega sitesine dosyayı yükledikten sonra 3 adet link veriyor...
    export:
    1-linkwithout key
    2-decryption key
    3-link with key

ben sonuncusunu kopyelemiştim sitedeki sayfaya ama dosya yükleyemiyoruz deniliyor... bir fikriniz var mı..?
    teşekkürler
  2. can4r4s
    08.Haziran.2019 15:42
    can4r4s
    Merhabalar, öncelikle tüm paylasimlariniz ve siteniz icin cok tesekkurler. Otisabi kitaplarini ariyorum fakat hicbir yerde bulamiyorum, elinizde mevcut ise paylasabilirseniz cok memnun olurum. Tesekkurler, iyi gunler.

Hakkımda

• gandor08 Hakkında Bilgiler
    Biography
    1969 Kastamonu-Tosya doğumluyum. Artvin de ikamet ediyorum. Memurum. Fotograf ve Çizgi Roman hobim.
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 23:01
  • Tavsiye Puanı: 3

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 28

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:16