gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Yönetici

gandor08 gandor08 isimli Üye şuanda  online konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 44
  1. caretta
    25.Eylül.2020 11:13
    caretta
    Selahattin Bey Merhaba,Teks Özel Albüm 34(Doc)forumda yok.Yükleyebilir misiniz?Selamlar.
  2. mustoz
    04.Eylül.2020 10:33
    mustoz
    gandor08 aslında size özel mesaj atmak istemiştim ama yanlışlıkla buraya atmış bulundum...geride silemiyorum.. Yapamadım madem herkes okuyor... çokta dert değil sanırım.. herkesi ilgilendiriyor bu sorunu... Verdiğim uzun mesaj için özürdilerim tek seferde gönderemedim...
  3. mustoz
    04.Eylül.2020 10:29
    mustoz
    Kısacası ben özürdilerim kendisi adına kendisinide tambihlerim...sadece o değil başka insanlarda dublaj arıyor... Ben rica ediyorum mümkünse en azından konuyu geri açın...Takdir size kalmış tabiki... Herşey için teşekkürler rahatsızlık verdim..
    Bu arada babamında bodrum katında kütüphane olarak eski zamanlara ait çizgi roman var biraz...ben onları değilde cimcime diye dergi vardı sanrıım onu okurdum... iyi günler dilerim...
  4. mustoz
    04.Eylül.2020 10:24
    mustoz
    Hani bu bayan cidden kalpten istediğini bildiğim iiçin bende size bu mesajı yazıyorum. Yemin ederimki hiç bir çıkarım yok... Bu kızın kötü niyetli olduğunuda düşünmüyorum..Çoğu basit şeyleri bilmiyor bile nasıl indirilir vesaire...
  5. mustoz
    04.Eylül.2020 10:24
    mustoz
    Hani bu bayan cidden kalpten istediğini bildiğim iiçin bende size bu mesajı yazıyorum. Yemin ederimki hiç bir çıkarım yok... Bu kızın kötü niyetli olduğunuda düşünmüyorum..Çoğu basit şeyleri bilmiyor bile nasıl indirilir vesaire...

Kısacası ben özürdilerim kendisi adına kendisinide tambihlerim...sadece o değil başka insanlarda dublaj arıyor... Ben rica ediyorum mümkünse en azından konuyu geri açın...Takdir size kalmış tabiki... Herşey için teşekkürler rahatsızlık verdim..
    Bu arada babamında bodrum katında kütüphane olarak eski zamanlara ait çizgi roman var biraz...ben onları değilde cimcime diye dergi vardı sanrıım onu okurdum... iyi günler dilerim...
  6. mustoz
    04.Eylül.2020 10:22
    mustoz
    Merhabalar... Rica etsem acaba konunun kilidini açabilirmisiniz acaba? Farkındayım bir üye bıtkınlık vermiş ama... En azından elinde olan varsa az az birikir..belki bir sezon toplanır. Çok rica ediyorum konunun geri açılması için...hani size direkte yazacağım gerçeği..ben başka siteden geliyorum. bu size bıktınlık veren samantha bendende bu diziyi istedi..e tabiki dizinin dublajı yok..bulamadığımı belirttim ama zaman zaman sizin site gibi... sitlerde parça parça olduğunu belirtti... Yardımcı olabildiğim kadar oldum..aslında olamadım desem yalan olmaz çünkü yok.. sizin sitedede kendisi kırılmış...tüm sezonları paylaşacağım demişya belki paylaşıyorduda vazgeçti bilmiyorum...smantha yüzünden... kendiside ısrarcı olmuş tüm yorumları okudum...hani şuan bu mesajı yazma sebebimde kendisi..inanınki 1 gr çıkarım yok konuda... :=)) ben zaten dublaj hiç izlemem...bu diziyi bende 3 ay önce izledim altyazılı 2 sezon bitirdim...
  7. Mehmet Kaan Sevinç
    30.Ağustos.2020 21:23
    Mehmet Kaan Sevinç
    Merhaba sevgili gandor bir ricam olacak,lütfen benim gönderilerimin altına şu ramazana ait görsel koymazssanız sevinirim.rica etsem kaldırırmısın.selamlar sevgiler.
  8. SaMaNtHaDaRrIn
    22.Ağustos.2020 16:24
    SaMaNtHaDaRrIn
    kusura bakmayın sadece bişi sorucam rahatsızlık vermek gibi bir niyetim yok sadece demşltiniz ya ankarada trt de çalışan arkadaşlarıma da sordum diye onlardan güzel bir haber var mı sadece bunu öğrenmek için yazıyorum rahatsız ettiysem özür dilerim
  9. SaMaNtHaDaRrIn
    09.Ağustos.2020 15:32
    SaMaNtHaDaRrIn
    profil mesajlarımda artı sayfada
    http://www.cizgidiyari.com/forum/tur...lumleri-6.html
    sene sonunda tüm seriyi vericez var ama bu sene ki mesaj değil
    tekrar sıktığım için özür dilerim
  10. SaMaNtHaDaRrIn
    09.Ağustos.2020 15:25
    SaMaNtHaDaRrIn
    mesah attığım için de özür dilerim bir daha rahatsız etmem büyüklerimize saygısızlık etmek istemem size değil kandıranlara sitemim siz iyi birisiniz bunu biliyorum iyi günler

Hakkımda

• gandor08 Hakkında Bilgiler
    Biography
    1969 Kastamonu-Tosya doğumluyum. Artvin de ikamet ediyorum. Memurum. Fotograf ve Çizgi Roman hobim.
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 22:54
  • Tavsiye Puanı: 5

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 37

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:54