gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Yönetici

gandor08 gandor08 isimli Üye şuanda  online konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 102
  1. Rita
    16.Aralık.2022 14:31
    Rita
    Tekrar merhaba, kırmızı olan sayılardan bazılarına ihtiyacım olduğu için yazmak istedim, belki çalışma ekibinizdeki arkadaşlarda mevcuttur diye. Eriştikleriniz olursa yükleyebilirseniz çok memnun olurum, kıymetli çalışmalarınız için tekrar tebrik eder iyi günler dilerim.
  2. Rita
    16.Aralık.2022 14:26
    Rita
    Tekrar merhaba, kırmızı olan sayılardan bazılarına ihtiyacım olduğu için yazmak istedim, belki çalışma ekibinizdeki arkadaşlarda mevcuttur diye. Eriştikleriniz olursa yükleyebilirseniz çok memnun olurum, kıymetli çalışmalarınız için tekrar tebrik eder iyi günler dilerim.
  3. Rita
    16.Aralık.2022 12:04
    Rita
    Merhaba, öncelikle verdiğiniz hizmet için çok teşekkürler. Türkiye Çocuk dergisi üzerine yürütmekte olduğum çalışmam için sisteme yüklediğiniz linkleri tek tek taradım. Sizden rica etsem erişemediğim ve gerekli olan sayıları için bana yardımcı olabilir misiniz? Katkınız benim için çok değerli olacak, şimdiden teşekkür ederim, saygılar.
  4. Xman
    03.Aralık.2022 21:54
    Xman
    Merhaba ben Almanca çizgi roman indirmek istiyorum ama indiremiyorum bir türlü ya da indirdiklerim açılmıyor yardımcı olabilir misiniz rica etsem
  5. levon
    16.Ekim.2022 15:36
    levon
    Üstadım
    Tex ,ilk 250 sayı civarı ükemizde karışık basılmıtı.
    ilk 50 öykünün indeks'ini çıkardım.
    yanlış ve eksiklerimle ilgili yardımınızı bekliyorum.
    link aşağıda....
    istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

www.cizgiromantik.com/tex-indeks/
  6. KeLLeYLeK
    14.Eylül.2022 15:59
    KeLLeYLeK
    Merhaba,
    http://www.cizgidiyari.com/forum/ori...yayinlari.html
    Link geçersiz, yenilemeniz ricasıyla.
    Teşükkür ederim (bir öncekiyle birlikte iki kez)
  7. KeLLeYLeK
    14.Eylül.2022 15:09
    KeLLeYLeK
    Merhaba,
    http://www.cizgidiyari.com/forum/ara...si-1950-a.html
    Link geçersiz, yenilemeniz ricasıyla.
  8. SaMaNtHaDaRrIn
    16.Ağustos.2022 16:14
    SaMaNtHaDaRrIn
    benden bıktınız biliyorum ama en son konuştuğumuzda trtde çalışan arkadaşlarım var demiştiniz size verme durumları var mı bölümleri
  9. selen32t
    16.Temmuz.2022 19:53
    selen32t
    küçük ayşegül serisinden elinizde başka kitaplarıda varsa paylaşabilirmisiniz
  10. The_DarknesS
    20.Mayıs.2022 11:19
    The_DarknesS
    Selam abi,
    Gazeteci Mehmet'in taramaları duruyor mu? Linkler kırılmış.

Hakkımda

• gandor08 Hakkında Bilgiler
    Biography
    1969 Kastamonu-Tosya doğumluyum. Artvin de ikamet ediyorum. Memurum. Fotograf ve Çizgi Roman hobim.
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 22:19
  • Tavsiye Puanı: 3

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 45

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:15