doruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond repute
Onursal Üye

doruk doruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onursal

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 6 of 6
  1. kengyu
    21.Şubat.2014 23:19
    kengyu
    Satın almam mümkün değilse, fotokopi çektirip kargoyla gönderebilmeniz mümkün müdür. Fotokopi ve kargo ücretini size gönderirim.
  2. kengyu
    21.Şubat.2014 23:16
    kengyu
    Sayın Doruk Merhaba,

Ünlü Masallar Dizisinden linkleri çalışmayan Pinokyo ve Kırmızı Başlıklı Kız adlı 2 kitap elinizde mevcut mudur, satın almam mümkün müdür. Bilgilerinizi rica edebilir miyim. Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Not: Satın almam mümkün değilse, fotokopi çektirip gönderebilmeniz mümkün müdür. Fotokopi ve kargo ücretini size gönderirim.
  3. Alper58
    12.Eylül.2013 11:49
    Alper58
    Mehaba.
    sans eseri sizin bir forumunuzu gordum. Orda Johan Cruyff futbol ogretiyor kitapinin kapaginin fotografini koymussunuz. Bu kitabpi nerden satin alabilecegimi biliyormusunuz, veya sizde varsa satiyormusunuz? Lutfen yardimci olun bana, bu kitapi cok istiyorum ben.
    Saygilarimla,

Alper
  4. Dindar Diker
    29.Ocak.2013 13:51
    Dindar Diker
    Merhaba, Sylvester Stallone.
  5. pandora1972
    30.Aralık.2012 20:43
    pandora1972
    Doruk, bana kendimi aştırdın ya sana helal olsun. Hepsine bir şey yazmasam çatlardım. Kendim, kankam ve site adına sana çooooookteşekkürler.
  6. pandora1972
    04.Eylül.2012 21:31
    pandora1972
    Arkadaş, öncelikle merhaba ve nerde benim Heidiler, e ne güzel yüklüyordun. Gözüm site yollarında kaldı, bak bekliyorum.

Hakkımda

• doruk Hakkında Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 31.Mayıs.2019 15:31
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 7 of 7

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:11