redrose is on a distinguished road
Kıdemli Üye

redrose redrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

İstatistik

Mesaj adeti
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 12.Kasım.2020 11:14
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğenilen Mesajları

32 Likes
  1. yazicizahmet
    yazicizahmet liked post by redrose Açık thread : Çelik Bilek Teksas Meydan Gazetesi Eki Sayı 04 - Tuzak
  2. Mr Davaro
    Mr Davaro liked post by redrose Açık thread : Supermen Bilka Yayınları Sayı 080
  3. garfield67
    garfield67 liked post by redrose Açık thread : Sensei dostumuzun annesinin vefatı hakkında..k
    Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
    Liked On: 15.Mayıs.2020, 16:46
    Posted On: 12.Mayıs.2020, 17:45
  4. Baltimora
    Baltimora liked post by redrose Açık thread : Sensei dostumuzun annesinin vefatı hakkında..k
    Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
    Liked On: 13.Mayıs.2020, 16:56
    Posted On: 12.Mayıs.2020, 17:45
  5. Üsküdar
    Üsküdar liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  6. murtaza5
    murtaza5 liked post by redrose Açık thread : Milliyet Çocuk Dergisi 1984 Sayı 47 (19 Kasım 1984)
  7. ertuğrul
    ertuğrul liked post by redrose Açık thread : Karaoğlan Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 004 - Güzel Vasilisya
  8. Deejay
    Deejay liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  9. tappers
    tappers liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  10. jeriko67
    jeriko67 liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  11. KARAOĞLAN
    KARAOĞLAN liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  12. sebo22
    sebo22 liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  13. toxine
    toxine liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  14. fatihcetin
    fatihcetin liked post by redrose Açık thread : Galip Tekin - O Benim Arkadaşımdı
  15. ertekin
    ertekin liked post by redrose Açık thread : Supermen Bilka Yayınları Sayı 080

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:10