muratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond repute
Süper Üye

muratusta muratusta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 8 of 8
  1. Beymelikli18
    01.Eylül.2017 13:12
    Beymelikli18
    Allah nice bayramlara kavuştursun üstadım.Kurban bayramınızı kutlarım.Selamlar.
  2. CortoMaltese
    30.Nisan.2016 20:13
    CortoMaltese
    Merhaba, photoshopta çizgi roman boyama dersi belki size yardımcı olabilir. Kolaylıklar dilerim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Wpc-ttVsOXg
  3. gandor08
    30.Eylül.2015 13:47
    gandor08
    Kardeşim merhabalar direnç11 e yönlendirdim mesajınızı, muhtemelen ayarlarınızda bir sıkıntı var, bende anlamıyorum o işi.
  4. palio68
    27.Eylül.2015 20:45
    palio68
    eksik bu sayfa ile giderilmiş oldu.
    Mandrake süper albüm 38 eksik sayfa

Muratusta bu arada özelimdeki mesajınızı yeni gördüm serilerin kapaklarını istemişsiniz.
    Şu anki işlerimin yoğunluğundan bayramda dahi çalışmaya devam ettik. Konu olarak biraz zaman alacak. Paylaşım konularının tüm serileri mevcuttur ve bir diğer durumda bazı sayıları farklı üyeler taradığından bu sayıları pas geçip tarama yaptık, bizim taramadığımız bu sayıları ele almak taramak için vakit olarak zamanım yok. Uzun vadede olabilir fakat zaman veremem.
  5. palio68
    24.Eylül.2015 22:44
    palio68
    Dostum düzenlemeye o kadar vakit ayırmışsın boşa gitmesin eksik sayfalar ekteki linkte

Mandrake süper albüm 38 eksik sayfalar
  6. direnc11
    18.Mayıs.2014 23:51
    direnc11
    Signature ayarlarıyla ilgili sorununla yarın ilgilenmeye çalışacağım.

Sevgiler, saygılar.
  7. Makinist16000
    18.Mayıs.2014 16:37
    Makinist16000
    Tavsiyeniz üzerine sık kullanmadığım çinileme yöntemin de bir kaç çalışma yaptım . Değerli yorumlarınızı ( açıktan ya da gizli ) eksik etmemeniz dileğiyle , şimdiden teşekkür ederim ...

http://www.cizgidiyari.com/forum/ciz...z-cizimim.html

http://www.cizgidiyari.com/forum/ciz...-calismam.html
  8. yeryüzü
    06.Mayıs.2014 23:17
    yeryüzü
    Sevgili muratusta, 22 yi tamamlamak, sonrasını da
    yüklemek isterim; geçen ay elime biraz tay zagor
    cildi geçmişti, onları da tertemiz hazırlamak isterdim
    ama ayın 24'ündeki sınavıma kadar
    foruma fazla katkıda bulunamayacağım.
    Sen taramayı düşünüyorsan seve seve okuruz
    Selamlar, iyi akşamlar..

Hakkımda

• muratusta Hakkında Bilgiler
    Biography
    17-09-1972
    Interests
    RESİM-SAZ-KALİGRAFİ-AKVARYUM -KİTAP OKUMAK HOBİLERİM
    Occupation
    TORNA TESVİYE USTASIYIM
  • Signatürü
    Eli görmeyen kişi yazıyı kalem yazdı sanır. Allah ' ın kudretini görmeyen kişi, meyveyi ağaç yaptı sanır. Hz. Mevlana

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 01:49
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 18

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:03