hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute

hadon hadon isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 14
  1. Shoryuken
    05-02-2015 18:41 - permalink
    Shoryuken
    Özledik abi, nerelerdesin ya?
    Daha yapacak çok işimiz var
  2. hamlet07
    08-10-2014 05:02 - permalink
    hamlet07
    s.a korkutelinden gazeteci yaşar nasılsınız
  3. Doktor Kim
    20-12-2013 00:15 - permalink
    Doktor Kim
    Sevgili Hadon;

Yazıdan başka geçim kaynakları olmadığı için sürekli yazmak zorunda kalmış Peyami Safa ve Kemal Tahir gibi yazarlara “Para kazanmak için tabii şartlarda imzanızı koyamayacağınız kötü metinler yazmak zorunda kaldınız mı?” şeklinde bir soru sorulabilseydi eğer, bu iki büyük yazar,

..... devamını konuya yazdığım cevabi mesajdan okuyabilirsin.

Peyami Safa'nın Arsen Lüpen İstanbul'da kitabını yakın zamanda paylaşacağım. İyi akşamlar ve esenlikler dilerim.
  4. Hakan Sait
    05-09-2013 00:36 - permalink
    Hakan Sait
    Merhaba üstadım. Artık pizagor değilim Hakan Sait oldum yaşasın
  5. turan58
    06-06-2013 22:43 - permalink
    turan58
    merhaba ! indirdiğim teksası okuyamıyorum. dosya içeriği boş görünüyor. Görebilmek için herhangi bir program mı gerekiyor.
  6. ilkhantok
    22-01-2013 14:46 - permalink
    ilkhantok
    Ne demek dostum, asıl kabul ettigin için ben teşekkür ederim
  7. büyük beyaz
    12-12-2012 00:09 - permalink
    büyük beyaz
    Sana bıraktım biz ikisinide isteriz.
  8. büyük beyaz
    11-12-2012 22:08 - permalink
    büyük beyaz
    Çok iyi olur.Hafta sonuna kadar mutfağa geçmemiz gerek.
  9. pandora1972
    27-10-2012 18:49 - permalink
    pandora1972
    Sevgili hemşerim kan çeker, deniz çeker, toprak çeker; bizi bizi buluruz damarımız aynıdır. Bugün burada karşılaştık elbet ileride de yüz yüze geliriz. Sizinle arkadaş olma mutluluğu bana aittir.Saygılar.
  10. Doktor Kim
    19-10-2012 17:07 - permalink
    Doktor Kim
    Dostum merhaba;Tommiks 301.sayı listeye eklendi.Linkler çalışıyor,indirebilirsiniz.

Hakkımda

• hadon Hakkında Bilgiler
    Interests
    Edebiyat, Linux
    Occupation
    Nalbant
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 00:22