vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute

vkopuzoglu vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 60
  1. abdullah
    12-07-2013 20:04 - permalink
    abdullah
    Karasakal demişim Beyaz olacaktı
  2. abdullah
    12-07-2013 19:55 - permalink
    abdullah
    Karasakal korsanlarının flaması!! Oyaji!!!!
  3. abdullah
    12-07-2013 19:52 - permalink
    abdullah
    Aslında Vivi'den ayrıldıklarının fotosunu koymaya çalıştım ama o küçük gözüküyordu Bunu da büyük bir fotoğrafdan kesip boyult küçülterek yaptım benim de çok hoşuma gidiyor Hele Zoro'nunki
  4. abdullah
    12-07-2013 19:45 - permalink
    abdullah
    Mediafire hangimize yamuk yapmadı ki Ha bir de hâlâ imzamı görmediğinizi düşünerek o konuyu da es geçiyorum
  5. abdullah
    12-07-2013 19:23 - permalink
    abdullah
    Hocam yöneticilik gitmiş Manga bölümümüz öksüz kaldı :/
  6. abdullah
    25-03-2013 02:23 - permalink
    abdullah
    Hocam bu mangaya gerçekten insan okudukça alışıyormuş Deadman Wonderland'ı hatim ettim 2 günde Slam Dunk'ın türkçe mangasını buldum internetten. Forumumuza yükleyim mi?
  7. Özgür16
    19-02-2013 17:44 - permalink
    Özgür16
    Hocam Bleach' e başladım oncesinde High School Of the Dead' i bitirmiştim birde bana güzel anime tavsiyesi verirmisin klasik animelerden olmasın Naruto gibi
  8. ''Yiğit''
    07-01-2013 19:25 - permalink
    ''Yiğit''
    İzlerim bende o zaman..Sınav haftası bitsin bi
  9. ''Yiğit''
    31-12-2012 18:07 - permalink
    ''Yiğit''
    Volkan abi Sword art online izliyor musun ? Seninde görüşünü almak lazım,1 bölüm izledim sonra devam etmedim
  10. pandora1972
    25-10-2012 13:21 - permalink
    pandora1972
    Kurban bayramınız kutlu , dergimiz bereketli olsun, saygı ve sevgiler.

Hakkımda

• vkopuzoglu Hakkında Bilgiler
    Biography
    Hakkımda birçok al takke ver külahlar dönmektedir ama siz bunlara inanmayınız efenim :D
    Interests
    Bilgisayar,sinema,kitap,animeler,manga,çizgiroman,oyun,spor vb.
    Occupation
    Ziraat Teknikeri
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 02-03-2017 03:48
  • Tavsiye Puanı: 2

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 31

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:33