gizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond reputegizemlover has a reputation beyond repute
Süper Üye

gizemlover gizemlover isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 12
  1. tjstjs
    02.Mayıs.2018 21:13
    tjstjs
    önceki mesajımda türkçe karakterlerde bir sorun olmuş sanırım. özetle sensational spider-man 33. sayı eksik tamamlayabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler
  2. tjstjs
    02.Mayıs.2018 21:11
    tjstjs
    sensational spider-man adıyla sonradan paylaştığınız 30. ve 36. sayıları hatırladınız mı? yeni logolu arkabahçe spider-man serisinde bir karışıklık olmuş ve 4. sayının içerisinde sensational 33 olması gerekirken başka bir sayı var ve tüm serinin o ek hikayeleri kaymış durumda. eğer 33. sayı kapağını kontrol ederek paylaşırsanız çok makbule geçer. şimdiden teşekkürler.
  3. Eldargl01
    20.Nisan.2018 03:31
    Eldargl01
    Selamlar spider man maceraları 2004-6 sayının linki kırık sanırsam açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkür ederim
  4. Peter Banner
    07.Nisan.2018 23:18
    Peter Banner
    Merhabalar sevgili gizemlover. Ziyaretçi mesajınızı biraz önce gördüm. Süper Macera'nın listesini bulamadığınızdan bahsetmişsiniz. Ben kontrol ettim; Doğan Egmont'un da Panini'nin de listesi şu konunuzda mevcut gözüküyor:

Marvel Adventures Avengers Sayı 19 Mart 2009

Listede Panini 18 ve 19. sayılarda bir hata yapmışım. Kasım - Aralık 2010 tarihine ait internette farklı bir kapak görseli bulmuştum; dolayısıyla kapaktaki macera görseliyle macera adının uyuşmadığına dair bir ifade kullanmıştım. Siz o sayıyı paylaşmışsınız. Sizin paylaşımınız dolayısıyla hatamı fark ettim. Süper Macera serisi için de forumda bir sıralı liste açmamız gerekiyor sanırım; takip edenler açısından kolaylık olur hem.
  5. Peter Banner
    16.Şubat.2018 13:45
    Peter Banner
    Merhaba sevgili gizemlover. Marvel Çocuk Serileri başlığında son paylaştığınız sayıya baktım. "Süper Macera Özel Sayı" başlığıyla bir sayı paylaşmışsınız. Kapağında tarih bilgileri yazmıyor; ancak bu paylaştığınız sayı henüz yeni. Raflarda kalmamıştır ancak sanırım 59. sayı daha raflarda yerini almadı. Forum kuralları bölümünde "Bir eserin paylaşılabilmesi için ilk basım tarihinden itibaren en az iki yıl geçmiş olmalıdır." yazmakta. Bu uyarı -Teksas, Tommiks gibi- sürekli raflarda ya da sahaflarda olabilen yayınları mı kastediyor bilmiyorum. Her ihtimale karşı, benim gibi bir üye yerine yöneticiler fark edip "Konuyu şimdilik kaldır" derlerse diye önceden belirteyim dedim. Umarım bir sorun olmaz.
  6. tjstjs
    13.Şubat.2018 00:01
    tjstjs
    Spider-Man film özel sayısını paylaştığınız için size teşekkür ederim.
  7. büyük beyaz
    31.Ocak.2018 01:12
    büyük beyaz
    Size mail adresimi gönderdim.
  8. haydar_tayyar
    09.Ekim.2017 01:21
    haydar_tayyar
    Gizemlover ustam sende Diabolik bölümleri var mı?
  9. The_DarknesS
    19.Ocak.2017 18:41
    The_DarknesS
    Paralel Evren İstanbul'daki bir çizgi roman dükkanına ait site. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ama ben İdefix'ten başka yerden alım yapmadığım için kesin birşey diyemiyorum. Eğer aceleniz yoksa bence biraz bekleyip kitapların D&R veya İdefix'e gelmesini bekleyin.

İyi günler dilerim.
  10. Captain's Batmobile
    01.Mayıs.2016 23:57
    Captain's Batmobile
    Merhaba, Animaniacs Season - 1 'ı siteye yüklediğinizi gördüm fakat ne yazık ki linkler çalışmıyor veya erişim sağlanamıyor... Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, arşivime eklemem gereken birkaç şey var

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 21:40
  • Tavsiye Puanı: 1

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 6 of 6

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:17