profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute

profesör profesör isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 89
  1. jfb41
    03-07-2017 11:59 - permalink
    jfb41
    Hello Professor
    We are many french Tenten fans wondering if "Burhan yay. 1966 - Feza Casusları" is a real turkish one or a simple "Destination Moon" ?
    Thank you for your knowledge
    Freindly yours
    JFB
  2. akim
    27-04-2017 18:13 - permalink
    akim
    Merhaba Haluk bey. Sizden bir ricam olacaktı. Karabala ile ilgili bir konu açtım ama ilk defa konu açtığım için, doğrumu açtım yada doğru yeremi açtım konuyu tam olarak bilmiyorum Konuya bakıp düzenlerseniz sevinirim
  3. ertekin
    20-02-2017 23:05 - permalink
    ertekin
    Canım Haluk Abim,
    Durumunun iyi olduğuna çok sevindim.
    Allah'tan sana uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum.
  4. clubdefrancofolie
    17-02-2017 21:40 - permalink
    clubdefrancofolie
    mümkünse sizinle özel görüşebilir miyim ? face ve sair aracılığıyla
  5. süpür
    11-02-2017 22:15 - permalink
    süpür
    Merhaba,

Karaoğlan HR Kahramanlık Dergisi Sayı 029 - Samara Şeyhin Kızı (19.08.1964) konusunda Dehşet Adası romanının giriş sayfası (sayfa 3) bulunmamaktadır. Acaba taramada gözden kaçmış olabilir mi? Yoksa orası eksik mi?

Bütün taramalarınıza teşekkürler.
  6. abolardis
    10-12-2016 14:48 - permalink
    abolardis
    Rica ederim Haluk bey.Elimden geldiği kadar bitirmeye çalışıyoruz 1983 yılını selamlar.
  7. 01cizgisever
    15-10-2016 15:30 - permalink
    01cizgisever
    Tüm Çizgidiyarı okurları ve emegi geçen arkadaşlarımızın ellerine saglık
    hepiniz süpersiniz.
    bu siteyi çok seviyorum iyiki varsınız sagolun varolun arkadaşlar
  8. erdal
    01-09-2016 10:35 - permalink
    erdal
    sevgili profesör,isminizi bilmiyorum ama avukat olduğunuzu duydum..sizden ricam olacak eski fasikül seri zagor la ilgili bana yardımınız olur mu acaba..
  9. igdirnet
    21-08-2016 22:09 - permalink
    igdirnet
    hocam ben bir okulda öğretmenim.mümkün olursa bu eserleri gönderirseniz okulumuz kütüphanesinde yüzlerce öğrenci okuyacak.adresim:Özkan TANRIVERDİ Yunus Emre ilkokulu Merkez IĞDIR
  10. Cezeri
    21-08-2016 06:42 - permalink
    Cezeri
    Merhaba, bende orhan dündar ve ramazan türkmen kitap setlerinden alabilir miyim?

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 17:11
  • Tavsiye Puanı: 6

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 53

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:36