profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute

profesör profesör isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 79
  1. süpür
    11-02-2017 22:15 - permalink
    süpür
    Merhaba,

Karaoğlan HR Kahramanlık Dergisi Sayı 029 - Samara Şeyhin Kızı (19.08.1964) konusunda Dehşet Adası romanının giriş sayfası (sayfa 3) bulunmamaktadır. Acaba taramada gözden kaçmış olabilir mi? Yoksa orası eksik mi?

Bütün taramalarınıza teşekkürler.
  2. erdal
    01-09-2016 10:35 - permalink
    erdal
    sevgili profesör,isminizi bilmiyorum ama avukat olduğunuzu duydum..sizden ricam olacak eski fasikül seri zagor la ilgili bana yardımınız olur mu acaba..
  3. Said Polat.9418
    04-07-2016 17:56 - permalink
    Said Polat.9418
    Sayın Profesör admin, Orhan Dündar üstadın çizip resimlediği Keloğlan-Kılıcın Sırrı isimli bir kitabı sitede aramıştım ama bulamamıştım, 90lı yıllarda MEB yayınlarından çıkan seriden bir kitap.Acaba sizde var mıdır?Bir bakabilir misiniz?Eğer varsa ve paylaşabilirseniz çok memnun olurum
  4. fantoma98
    07-06-2016 21:20 - permalink
    fantoma98
    Sayın haluk abi kargoyu bügün aldım çok ama çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın...
  5. fantoma98
    05-06-2016 02:46 - permalink
    fantoma98
    sayın abim biraz geç oldu ama kusura bakma ben bir şey rica edecektim acaba elinde setlerden kaldımı ? saygılar
  6. KralarthaS
    23-05-2016 10:54 - permalink
    KralarthaS
    Sevgiler Saygılar Haluk abim çok teşekkür ederim yüreğine sağlık bizlere bu eserleri ulaştırdığın için teşekkür ederim...
  7. ertekin
    21-05-2016 05:26 - permalink
    ertekin
    Sevgili Haluk abim;
    Gönderdiğin muhteşem set için çok teşekkür ederim. Telefonla aradım fakat ulaşamadım. İnternet sıkıntısı çektiğim için (şuan telden yazıyorum) mesaj yazamadım. Hediyelere hem ben bilhassa ÇR hayranı olan babam çok sevindi. Size de çok selamları var. Allah'a emanet olun. Saygılarımla.
  8. akrep069
    17-05-2016 08:57 - permalink
    akrep069
    dostum bu kıtapları nasıl alacagız
    adresım mıthatpaşa caddesı kanaat sokak no 18 -10 umranıye ıstanbul
    abdullah turan
    05355278439
  9. KralarthaS
    16-05-2016 15:17 - permalink
    KralarthaS
    Haluk abi ben rizeden hasan liman lokantası toplantısında tanışmıştık. murat hocama gönderdiğin setten istiyorum abim varsa.

Adresim: Recep Tayyip Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ayniyat Birimi
    Hasan ORAKÇI

Şimdiden teşekkür ederim ..
  10. yturan
    13-05-2016 15:40 - permalink
    yturan
    Yıldıray TURAN
    Müftü Ahmet Hulusi İlkokulu
    Pamukkale/DENİZLİ
    Tel: 0544 5186617

Teşekkürler üstat...

İstatistik