bergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama

bergill bergill isimli Üye şuanda  online konumundadır

cevirmen

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 25
  1. Weequay
    30.Aralık.2019 18:38
    Weequay
    Merhabalar. The Survivor serisinin linklerini rica edebilir miyim acaba?
    Saygılarımla...
  2. jeffrey
    09.Ekim.2019 15:45
    jeffrey
    Merhaba, 4 sayılık the survivor isimli çalışmanızın 4. sayı linkini özelden paylaşabilirseniz sevinirim.Sağlıcakla kalın.
  3. ed86
    12.Eylül.2019 00:24
    ed86
    Merhaba The Survivor serisinin linklerini iletebilir misiniz acaba? Yaşım nickimde gizli.
  4. Vito
    08.Eylül.2019 13:55
    Vito
    Merhaba, The Survivor çalışmanıza yetişemedim. Linklerini özelden paylaşırsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.
  5. Gaston
    03.Temmuz.2019 20:05
    Gaston
    merhaba, buradan mesajim geliyor mu acaba? De Beaux Moments cevirisi tamam, nasil ulastirabilirim size?
  6. Gaston
    02.Temmuz.2019 17:32
    Gaston
    Merhaba, çeviriyi bitirdim, size nasıl ulaştırabilirim?
  7. Gaston
    28.Haziran.2019 22:20
    Gaston
    Merhaba, De Beaux Moments için bağlantıdan taramaya ulaşamadım. Nasıl ulaşabilirim çevirmek için ? Teşekkürler
  8. sertmert
    15.Haziran.2019 02:31
    sertmert
    Eleştiri içerikli bir mesajım vardı. Sen mi sildin?
  9. Morglsei
    23.Nisan.2019 20:48
    Morglsei
    Merhaba android üzerinden balon temizleme yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz iletişim numaram 05423263606 çok ihtiyacım var lütfen
  10. ziqo
    27.Mart.2019 10:28
    ziqo
    merhaba the survivor linklerini yollayabilirmisiniz.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 17:33
  • Tavsiye Puanı: 1

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 6 of 6

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:37