KARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond repute

KARAOĞLAN KARAOĞLAN isimli Üye şuanda  online konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 19
  1. orgunvaran
    28-12-2016 10:52 - permalink
    orgunvaran
    belki bu mesajı görürsünüz yada artık bu forumda yoksanız göremezsiniz.. görme ihtimaline istinaden.. dinozorun sizde olan sayılarını paylasacakmısınız
  2. karaosman
    07-11-2016 03:24 - permalink
    karaosman
    uye oldum.halde linkleri gokremiyorum
  3. toxine
    17-12-2014 19:50 - permalink
    toxine
    Selamlar tex,
    Hızlı gazeteciyi aslında sayende tanıdım. Arşivime alıyorum. Birde Teks çizgi romanı için sanırım bir önerin vardı. Ancak, o mesaj kayıp. Hangi çevirinin (yayının) daha iyi olduğu hakkında bir öneriydi. Tabii yanlış anımsamıyorsam.
  4. panterus
    22-11-2014 21:46 - permalink
    panterus
    Sayin Tex gercekte öyle olan sey,Kristof kolomb un,Amerikayi Hindistan zan edip ülkesine geri dönmesi olup,kralice yi bu sekilde bilgilendirmesi,sonrasinda da Amerigo vespucinin yani yanilmiyorsam bir portekizlinin bu kesif edilen yerin tamami ile yeni bir kita oldugunu anlamasi ile ülkesine bu sekilde bir rapor vermesi ve sonra da bu kitaya bizzat kendi ülkelerinin Kral ya da Kraliceleri tarafindan bu yeni kitaya America isminin verilmesiydi.Saygilarimla.
  5. MehmetMAH
    13-11-2014 20:31 - permalink
    MehmetMAH
    mesajınızı gördüm nasıl cevap yazılacak bilmiyorum. Bölüm tıbbi sekreterlik ikinci öğretim
  6. Julien Sorel
    09-06-2014 00:31 - permalink
    Julien Sorel
    Merhaba,
    Deja Vu neden silindi? Bilginiz var mı?
  7. MehmetMAH
    17-05-2014 12:12 - permalink
    MehmetMAH
    Merhaba hemşerim bana msj atmışsın fakat onu bulamadım forumun özelliklerini beceremiyorum mail adresim mahsereci27@gmail.com
  8. bes5uc3
    12-10-2013 02:38 - permalink
    bes5uc3
    Değerli Tex, Açık ve samimi cevabınıza ve merakımı gidermenize çizgi diyarı okurlarına olanca katkınıza teşekür ederim. Gerçekten çizgi diyarında tanışmak güzel. İşte Karaoğlan hastalığı neylersiniz. Bir de okumadığım üç beş macera var ki ondan merakla Karaoğlan taramaları beklemekteyim. Selamlarımla.
  9. freesky27
    08-09-2013 02:24 - permalink
    freesky27
    Abi merhabalar ben bugün D&R da karşılaştığınız çocuk Ali Güvenç benim adım tekrardan söyliyeyim. Efendim çizgi roman konusunda sizi Anteptebulmam iyi oldu bana buluşalım ve lütfen kiaplar hakkında kouşalım arşivinizide gömek isterim.Hoşçakalın cevabınızı bekliyorum. Görüşmek dileğiyle.
  10. Demirbaş Yayıncılık
    02-03-2013 15:54 - permalink
    Demirbaş Yayıncılık
    Zagor klasikler 32 yerine 21 tl inceler 8tl olanlar 5,5 tl oğlak teksler 14 yerine 8 tl dampry cilt 22 32 yerine 22 tl nathan never 27 yerine 17.5 tl kit taylor 30 yerine 20 tl gibi hiçbir yerde olmayan fiyatlarla posta kapıda ödemeli kitaplarınızı alabilirsiniz.Diğer yayınların fiyatlarını öğrenmek için cemdemirbas@yahoo.com mail atarmısınız.

Hakkımda

• KARAOĞLAN Hakkında Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 18:27
  • Tavsiye Puanı: 1

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 12

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:28