Shevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond repute
Süper Üye

Shevarash Shevarash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 67
  1. The_DarknesS
  2. seymin
    01.Ocak.2013 17:40
    seymin
    biraz uzun bi metin.
    aslında tercüme ettim ama içime sinmedi.
    ingilizce:
    have you ever noticed, when you start reaping a comic mag, the opening caption tells you that you're about to read the most exciting story ever written .. with the most dangerous menace , and the most suspenseful plot ?? well, we're going to try to be more honest. this may not be the greatest story ever written. you may have read about more exciting villains. and you may have thrilled to better plots. but, y'know something ? we cant see how.
    çeviri:
    bir çizgiroman dergisi ödüller kazanmaya başladığında, açılış yazısında en heyecanlı çizimler ve en tehlikeli tehditle(düşmanla) şimdiye kadar yazılmış en heyecan verici hikayeyi okumak üzere olduğunuzun yazıldığını hiç farkettiniz mi? Pekala, biz daha dürüst olmaya çalışacağız. Bu şimdiye kadar yazılmış en iyi hikaye olmayabilir. belki daha heyecan verici hainler okumuşsundur ve daha çarpıcı çizimlerden etkilenmişsindir.ama biliyor musun? biz (onları)niçin göremedik?
  3. seymin
    31.Aralık.2012 13:09
    seymin
    biraz uzun bi metin.
    aslında tercüme ettim ama içime sinmedi.
    ingilizce:
    have you ever noticed, when you start reaping a comic mag, the opening caption tells you that you're about to read the most exciting story ever written .. with the most dangerous menace , and the most suspenseful plot ?? well, we're going to try to be more honest. this may not be the greatest story ever written. you may have read about more exciting villains. and you may have thrilled to better plots. but, y'know something ? we cant see how.
    çeviri:
    bir çizgiroman dergisi ödüller kazanmaya başladığında, açılış yazısında en heyecanlı çizimler ve en tehlikeli tehditle(düşmanla) şimdiye kadar yazılmış en heyecan verici hikayeyi okumak üzere olduğunuzun yazıldığını hiç farkettiniz mi? Pekala, biz daha dürüst olmaya çalışacağız. Bu şimdiye kadar yazılmış en iyi hikaye olmayabilir. belki daha heyecan verici hainler okumuşsundur ve daha çarpıcı çizimlerden etkilenmişsindir.ama biliyor musun? biz niçin göremedik?
  4. seymin
    27.Aralık.2012 18:40
    seymin
    merhabalar... gene yardım isteyecem. "give’im" "get'im" gibi kelimeler çıkıyor karşıma. bu ( 'im ) birşeyin kısaltması herhalde ama neyin...
  5. seymin
    17.Aralık.2012 14:12
    seymin
    merhabalar..
    gene ben.. seymin..
    baş ağrıtıyorum herhalde ama bi kez daha yardımına ihtiyacım var.
    allahaşkına; "looks like ol' j.jonah gunnin' for me in his paper." ibaresindeki herşey tamam da ( like ol' ) nedir. hiçbir yerde bulamadım. (ol') kelimesini hiç ciddiye almadan çevirsem oluyor. muhtemelen o kelimenin cümleye katacağı pek fazla birşey de yok. ama taktım kafaya.
    resim ekle deme n'olur. biliyorsun beceremiyorum
    örümcek adam kendisinin tehdit olduğunu anlatan bi gazete reklamının önünde duruyor resimde.
  6. çizgisayar
    25.Kasım.2012 11:59
    çizgisayar
    tmnt serisi çeviriyorumda forumda beğenilirmi
  7. m.ismail
    20.Kasım.2012 00:03
    m.ismail
    shevarash merhaba.çizgiroman için kahraman ve hikayelerin varmış.bende çizgiroman çiziyorum amatör.çalışmalarını çizecek bir arkadaş düşünürsen beni bir düşün.belki e-derginiz varmış.bana bir şans verirsin.hatta büyük oynayıp piyasayada sürebiliriz.ben kendime güveniyorum.tek sorun kahraman ve hikaye bulamıyorum.birlikte çalışabilirmiyiz.görüşürüz.
  8. SenSei
    25.Ekim.2012 03:15
    SenSei
    Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdikleriniz ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler geçirmenizi dilerim. Sevgiler...
  9. The_DarknesS
    19.Ağustos.2012 22:53
    The_DarknesS
    Değerli Dostum,
    Bayramını kutlarım,
    Herşey gönlünce olsun.
  10. Şükrü
    26.Temmuz.2012 00:39
    Şükrü
    Abi seni ve The_DarknesS abimi Smith Tim adlı maceramda çizmek istiyorum.( kötü çizmem aa ) Eğer izin verirseniz, karakteristik özelliklerinizden de bahsederseniz sevinirim

Hakkımda

• Shevarash Hakkında Bilgiler

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 24.Ekim.2015 10:03
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 5 of 5

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:11