yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Yönetici

yeryüzü yeryüzü isimli Üye şuanda  online konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 87
  1. hbka
    17.Eylül.2020 18:25
    hbka
    selam. bu size özel bir ricam. Dedecan 61 kullanıcısına ulaşmak istiyorum. ancak burada mail adresini göremedim ne yazık ki. ayrıca kendisi varbiraz.net sitesine de üye. ben de bu siteden sonra varbiraz.net e üye oldum ancak o siteye giremiyorum. üyeliğimi aktif etmemişler. lütfen yardımcı olur musunuz Dedecan 61 e ulaşmam için. en azından hesabımı aktif etmeleri açısından Dedecan 61 e ulaşmam gerekiyor. kullanıcı adım: hbka . umarım mesajım size ulaşır. selamlar. .
  2. elmalık
    11.Eylül.2020 19:38
    elmalık
    hayırlı günler martin amcanın km 15 sayısı çıft sayfa kalmış. tek sayfa harika olurdu...
  3. nisan yagmuru
    03.Eylül.2020 00:20
    nisan yagmuru
    Sevgili Cemil,
    Görüşmeyeli umarım iyisindir. Desteğin için gönülden teşekkürler
    değerli arkadaşım. Sağlıklı ve güzel günlerde buluşabilmek dileğiyle.
    Bir sağlık çalışanı olarak hakkınızı ödeyemeyiz, kendine dikkat et...
  4. gecekuşu0138
    11.Ağustos.2020 17:47
    gecekuşu0138
    Üstad elinizde rodeo yayınlarından Ken Parker (pdf veya cbr) hiçbir yerde bulamıyorum telif haklarından sanırım. Elinizde linki var ise gönderirseniz çok memnun kalacağım teşekkürler.
  5. tancel
    10.Ağustos.2020 01:57
    tancel
    Selamlar. Supermen gönderime yaptığınız yorumda resimlerin boyutlarını küçültüyor olabileceğimi söylemişsiniz. Taramalara müdahale etmiyorum. Sanırım tarama yaptığım cihazın artı özelliklerinden dolayı resimler küçültülmüş fikrini veriyor. https://www.secube.com.tr/tr/czur-tepegoz-tarayici bu tarayıcıyla tarama yapıyorum. Eğer resmi büyütürseniz bozulma olmadığını görebilirsiniz. Selamlar. Saygılar.
  6. kral27700
    03.Ekim.2019 13:17
    kral27700
    Değerli yöneticim. Sitenin formatına uyar mı bilmiyorum ama bir tane gerçek hayatın anlatıldığı "Azrailin Öbür Adı" isimli romanı siteye eklemek istedim ama nasıl ekleyeceğimi bilemediğim için linki size attım. İnceleyin beğenirseniz yayınlarsınız. selam ve esenlikle hoşçakalın.. 2444-Azrailin_Obur_Adi-Turhan_Temuchin-1995-338s daha önce üye olduğum bir siteden size linkini atıyorum okuyun beğinirseniz yayınlarsınız.. Azrailin öbür adı Abdullah Palaz'ın gerçek hikayesi
  7. garin
    02.Eylül.2019 02:20
    garin
    Hocam merhabalar. Ben dijital bir kültür-mizah dergisi yayımlama hazırlığındayım. Sizinle mizah dergisi arşivciliği üzerine kısa bir söyleşide bulunmak istiyorum. Sosyal medyada ya da mailden size ulaşmam için bir bağlantı adresi verebilir misiniz?
  8. thejohnsocial
    09.Ekim.2018 22:59
    thejohnsocial
    ÜYELİĞİMİN SİLİNMESİNİ TALEP EDİYORUM.
  9. aksamsefasi
    06.Ekim.2018 17:39
    aksamsefasi
    merhaba; sitenizi yeni keşfettim. emeği geçen herkesin ellerine sağlık elimde kendi taramalarım olan çok sayıda karikatür kitabı, uykusuz ve penguen dergilerinin tümü cilt halinde bulunmakta. ama tek tek siteye yüklemeye zamanım yok. isterseniz vereceğiniz bir yere toplu olarak yükleye bilirim. siz de oradan alır paylaşırsınız
  10. AhmetCanal35
    06.Temmuz.2018 09:23
    AhmetCanal35
    günaydınlar,

http://www.cizgidiyari.com/forum/ani...ali-liste.html

bu konuyu sabitleme şansınız var mı acaba?

Hakkımda

• yeryüzü Hakkında Bilgiler
    Interests
    edebiyat,sinema,tarih,gezi
    Occupation
    medikal
  • Signatürü
    http://s12.postimg.org/nhyh7y8gt/1387fghfg272521058_jpg_his_frd  s.jpg

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler