altan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond repute
Onursal Üye
Çeviri Balonlama
Yönetici

altan altan isimli Üye şuanda  online konumundadır

onursal

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 9 of 9
  1. elmalık
    01.Haziran.2018 18:51
    elmalık
    Altan bey, elinize saglik. Ben west romanini tom teks ve tom reks adi altinda okudum. Tabiiki siyah beyaz ve ceylan yayinlari kalitesi yarim yamalak. Ilk 14 sayiyida balonlarsan sevinirim...
  2. İdrava
    05.Mart.2018 21:39
    İdrava
    Altan bey merhaba. Mister no klasikleri taramayı devam edecekmisiniz?
  3. ebuselam
    02.Şubat.2018 15:03
    ebuselam
    Selam küfürlü yorumlar yüzünden yükleme yapmıyorum.
  4. dracem
    31.Ocak.2016 20:45
    dracem
    Fontu öğrenmişsiniz ama hala eksikleriniz var. Kıyaslama yapmama karışamazsınız...
  5. daltas
    29.Mayıs.2015 22:08
    daltas
    Sayın stroke,

Ziyaretçi mesajınızı yeni gördüm. Tex'de kullandığım fontların linki aşağıdaki sayfada mevcuttur.

http://www.cizgidiyari.com/forum/dal...tml#post280131

Bu da direct link:

Tex Font V3
  6. daltas
    29.Mayıs.2015 22:03
    daltas
    Sayın stroke,

Ziyaretçi mesajınızı yeni gördüm. Tex'de kullandığım fontların linki aşağıdaki sayfada mevcuttur.

http://www.cizgidiyari.com/forum/dal...tml#post280131

Bu da direct link:

Tex Font V3
  7. Darkopal
    26.Nisan.2015 22:24
    Darkopal
    Öncelikle balonlama için photoshop kullandığınızı varsayıyorum. Photoshop'un karakter menü ekranında altında çift yönlü ok olan AV kısmı mevcuttur. O kısımda verdiğiniz değerlere göre harf aralıklarını arttırıp azaltabilirsiniz.
  8. altan
    13.Mart.2015 11:17
    altan
    Teşekkürler.
  9. yeryüzü
    13.Mart.2015 10:05
    yeryüzü
    Günaydın, fontları pek bilmiyorum,
    onu Daltas, Büyük Beyaz, Uzung dostlara sorabilirsiniz.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 07:07
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 1 of 1

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:28