altan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond reputealtan has a reputation beyond repute
Yönetici

altan altan isimli Üye şuanda  online konumundadır

yonetici

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 22
  1. teoberk3131
    04.Temmuz.2020 19:26
    teoberk3131
    Merhaba Altan Bey, forumda bu yasak mı bilmiyorum. Yasaksa belirtin lütfen. Ben koleksiyonerim ve elimde sadece 26 ve 88 eksik. Fazladan 20-30 tane mükerrer dergim var. Mesela 1. sayı orjinal hali 2 tane var. Takasa açık olursanız, lütfen iletişime geçiniz. Teşekkür ederim, paylaşımlar için ayrıca teşekkürler bu arada
  2. nicomedes
    23.Mayıs.2020 03:36
    nicomedes
    Selamlar,
    tarzınız benim için uygun eseri siz seçin, yalnız çeviri dili birebir mi konuşma dili mi beni biraz aydınlatın bu konuda, yad siz gönderin ben elimden geleni yapayım görelim nereye gidecek
  3. tanoxx
    17.Mayıs.2020 18:30
    tanoxx
    Browser sorunu çıktı. Opera'dan açtım. Hepsine erişebildim. Çok tşk.
  4. altan
    10.Mayıs.2020 18:09
    altan
    29 ve 30'u kontrol ettim. Linkler sağlam görünüyor.
  5. tanoxx
    09.Mayıs.2020 16:33
    tanoxx
    Merhaba
    Martin Mystere Klasik Maceralar Dizindeki paylaşımlarınızdan 29 ile 42 arasındaki (29 ve 42 dahil) MEGA daki paylaşımlarınızın tüm linkeri ölmüş. Acaba güncel linkleri paylaşmanız mümkün mü?
    Çok tşk ederim.
  6. elmalık
    02.Şubat.2020 13:21
    elmalık
    şimdiden teşekkurler
  7. elmalık
    02.Şubat.2020 13:21
    elmalık
    Altan bey hayırlı günler. Atlantis klasik seri 15 elden geçirirseniz çok güzel olur. çift sayfa kalmiş
  8. altan
    26.Mart.2019 14:14
    altan
    Maalesef bir bilgim yok.
  9. bulva
    25.Mart.2019 07:07
    bulva
    Kardeş S.a. Zagor un İki Macerasını Arıyorum. İsimlerini Bilmediğim için Maalesef Bir Sürü Kitap İndirmeme Rağmen Bulamadım. Birincisi. Kolu, Bacağı Kopattılmış Bir Adam Can Havliyle At Arabasının Kenarına "İnsan Değiller" Yazmış. Macera Bir Kalede Geçiyor, Eski Askerler Canavarlaşmış. İkinci Kitap ise; Yine Yıkık Dökük Bir Kalede Geçiyor. Kara, Gölge gibi Bir Yaratık. Dairesel Şekiller Yapılmış Taşlar. Laf Anlamayan Bir Komutan, Ölen Askerler. Bu İki Kitabın İsimlerini yada Sayılarını Biliyorsan, Söylersen Çok Sevinirim.
  10. Dedecan 61

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Dün 15:33
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 6 of 6

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:39