cengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond reputecengizgul has a reputation beyond repute
Çeviri Balonlama

cengizgul cengizgul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevirmen

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 9 of 9
  1. hamza eylemer
    11.Mart.2019 20:56
    hamza eylemer
    Değerli Cengizgül Mister No 104 lük serinin 8-16 sayıları arasını bulup indiremedim. Bu bölümlere nasıl ulaşabilirim acaba saygılar...
  2. Şükrü
    05.Eylül.2013 18:33
    Şükrü
    İtalyanca Mister No'lar varsa hepsini tek tek yazar. Balonlamayı da yaparım. Tek eksiğim sayılar. Şu an yaptığınız varsa yardımcı olmak isterim.
  3. cengizgul
    05.Eylül.2013 18:30
    cengizgul
    Sevgili Şükrü Mister No daki sorunum İtalyancaları Googleye yazmak ve Kitap bulmak İtalyanca bilmediğim için tüm kitabı googleye yazmak zorunda kalıyorum. Bu vaktimi çok alıyor. 100 den fazla kitap var türkiyede yayınlanmamış fakat bulmak kolay değil maceralar üç kitap sürüyor yada daha fazla o yüzden sıkıntı var bulup indirip macerayı beğenen beğendiklerini benle paylaşan maceraların italyancalarını text haline getirmeye yardım eden olursa Mister No çevirileri yapılabilir. teşekkürler.
  4. Şükrü
    05.Eylül.2013 17:55
    Şükrü
    Merhaba. İsterseniz Mister No balonlamalarına yardım edebilirim. Yayınlanmışların sırasını, yayınlanmamışların çevirisini yollarsınız.
    Ben de size balonlamayı. Bilmem nasıl bakarsınız. Size yardımcı olmak istiyorum
  5. caddeboy
    08.Ağustos.2013 18:37
    caddeboy
    helal olsun ..siz tam bir çizgi roman aşığısınız..
  6. Şükrü
    26.Ekim.2012 13:59
    Şükrü
    Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdikleriniz ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler geçirmenizi dilerim. Sevgiler...
  7. cemalnacitolga
    09.Mayıs.2012 09:31
    cemalnacitolga
    İndirdim,
    Teşekkürler.
  8. cemalnacitolga
    09.Mayıs.2012 08:49
    cemalnacitolga
    Günaydın,
    Çeviriniz conan inmiyor, silinmiş sanırım,
    Teşekkürler.
  9. Mehmet Ali

Hakkımda

• Signatürü
    BENİM HATAM GÜZEL SEVMEKSE GAM DEĞİL
    YÂRSIZ KALIR ALEMDE HATASIZ YAR İSTEYEN..

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 08.Kasım.2017 21:43
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 2 of 2

Beğendiği Mesajlar

708 Likes
  1. cengizgul
    cengizgul liked post by KARAOĞLAN Açık thread : Mister no maceralarının orjinal sırası ve türkiyede denk geldiği kitaplar üzerine
  2. cengizgul
    cengizgul liked post by grhn Açık thread : Conan one shot çeviri listesi
    Teşekkürler :)
    Liked On: 03.Aralık.2013, 05:04
    Posted On: 28.Kasım.2013, 22:32
  3. cengizgul
    cengizgul liked post by asimreis Açık thread : conan ve midora'nın kızları ( conan and daughters of midora) one shot
  4. cengizgul
    cengizgul liked post by muratusta Açık thread : Conan the Barbarian - 264 - White Apes And Ebon Thrones 2-Beyaz Maymunlar:Kara Taht 1
    Conan hayranı olarak emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim .
    Liked On: 25.Kasım.2013, 19:45
    Posted On: 05.Kasım.2013, 21:42
  5. cengizgul
    cengizgul liked post by okan1964 Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
  6. cengizgul
    cengizgul liked post by kartal Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
  7. cengizgul
    cengizgul liked post by cngz1 Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
    Teşekkürler Adaşım harika paylaşımlarını keyifle takip ediyorum ellerine sağlık dostum
    Liked On: 25.Kasım.2013, 19:44
    Posted On: 02.Kasım.2013, 14:11
  8. cengizgul
    cengizgul liked post by profesör Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
  9. cengizgul
    cengizgul liked post by gandor08 Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
  10. cengizgul
    cengizgul liked post by birmehmet Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
    çok teşekkürler hem emeğin hem paylaşımın için
    Liked On: 25.Kasım.2013, 19:43
    Posted On: 02.Kasım.2013, 16:02
  11. cengizgul
    cengizgul liked post by albay Açık thread : Mister No vedi sy199 a volo radente-alcak ucus Turkiyede yayınlanmamış
  12. cengizgul
    cengizgul liked post by büyük beyaz Açık thread : Mister No vedi 198 belve umane canavar insanlar çeviri
  13. cengizgul
    cengizgul liked post by yeryüzü Açık thread : Mister No vedi 198 belve umane canavar insanlar çeviri
  14. cengizgul
    cengizgul liked post by ertuğrul Açık thread : Mister No vedi 198 belve umane canavar insanlar çeviri
  15. cengizgul
    cengizgul liked post by profesör Açık thread : Mister No vedi 198 belve umane canavar insanlar çeviri

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:00