duvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond repute
Aktif Üye

duvarsürüngeni duvarsürüngeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 17
  1. Bullas
    22.Aralık.2018 13:10
    Bullas
    merhabalar size bu örümcek adam serisini çevirdiğiniz için çok teşekür ederim fakat bu linke girdim indirdim fakat açılmıor bir çözüm yolu yokmu
  2. strange
    09.Ağustos.2017 17:28
    strange
    Hocam şu profil resmi olayıyla ilgili bir sorum olacak. Resmin formatı PNG, ama profil resmi olarak ayarladığımda şeffaf olması gereken kısımlar beyaz oluyor; seninki gibi yapamıyorum. Yardımcı olur musun?
  3. Easy Spider
    29.Mart.2016 19:24
    Easy Spider
    hocam şu ultimate serini çevirme işlemlerini devam ettirirmisin çok güzel seri
  4. Pomeron
    28.Haziran.2015 21:47
    Pomeron
    Ultimate Spider-Man'i tamamen bitirene kadar devam edecek misin?
  5. nitro15
    28.Haziran.2013 15:41
    nitro15
    kardeş ultimate spiderman sayı 39 ve sonrası avr mı çok lazım .
  6. user01
    27.Haziran.2013 21:58
    user01
    ...........
  7. toprak7272
    22.Haziran.2013 11:42
    toprak7272
    Arkadaşım spiderman 700 ne zaman gelecek
  8. user01
    15.Mart.2013 21:25
    user01
    Bu arada benim en büyük hayallerimden biri bütün The Amazing Spider-Man serisini 1-700 türkçe görebilmek okuyabilmek. Belki seninle gerçekleştirebiliriz ne dersin
  9. user01
    15.Mart.2013 21:22
    user01
    Dostum az önce konularına bakıyordum Merhaba konunu gördüm ve bir şok daha yaşadım,bende 14 yaşındayım Birgün buluşmak isterim seninle,Bir Spidey hayranı hemdeBursalı bir Spidey hayranı bulmak beni gerçekten çok çok mutlu etti şuan bunu anlatamam Mesajını en kısa sürede bekliyorum,bu arada yazım hatam varsa özür dilerim klavyem bozukta Sağlıcakla...
  10. user01
    15.Mart.2013 21:15
    user01
    Merhaba dostum
    Bende senin gibi çok çok büyük bir Spidey hayranıyım,siteye uzun zamandır girdmiyordum,senin gibi bir duvar sürüngeni görünce gerçekten çok ssevindim Demeye kalmadı bir baktım Bursalısın Bende Bursalıyım Bursanın neresindensin,kaç yaşındasın,Spidey sevdan ne zaman başladı,senle tanışmak çok isterim
    Saygılarımla.

Hakkımda

• duvarsürüngeni Hakkında Bilgiler
    Biography
    17 yaşındayım, animasyon bölümü için çalışıyorum. Ekstra vakitlerimde çevirilerle uğraşıyorum.
    Interests
    Çizgi roman, çizim, oyun yapımı, çeviri işleri.
    Occupation
    Çizer, çevirmen.
  • Signatürü

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 31.Ocak.2019 20:38
  • Tavsiye Puanı: 2

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 14

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:20