Doktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond repute

Doktor Kim Doktor Kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 18
  1. clameuss
    06-02-2015 22:39 - permalink
    clameuss
    Konu taşınmış peki tekrar açabilir miyim ?
  2. lion35
    12-09-2013 17:57 - permalink
    lion35
    yenilediğiniz linkler için çok teşekkür ederim.ayrıca söylediğiniz resimli anlatım bölümünden dns ayarını değiştirip 3-4 tane boxca linki taramayı indirdim.Size bir sorum olacak yasaklı sitelere girip indirme yapmanın yasal sakıncaları var mı?bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim.Emekleriniz için teşekkürler.iyi günler.
  3. Şükrü
    05-09-2013 21:47 - permalink
    Şükrü
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum hocam:
    http://www.cizgidiyari.com/forum/cev...ives-01-a.html
  4. Doktor Kim
    01-07-2013 12:41 - permalink
    Doktor Kim
    Sevgili Canergökçe;ayrı ayrı yüklemeniz gerekir. Eğer zor geliyorsa tek olarak yükleyip bana linki gönderin ben her sayıyı tek tek yükler ve eklerim. Yaptığınız tek sayfa düzenlemeler için şimdiden teşekkür ederim. Bu tür çalışmalarınızın sürmesi dileğiyle iyi günler dilerim. Esen kalın..
  5. canergokce
    01-07-2013 12:09 - permalink
    canergokce
    elimde büyülürüzgarın tek sayfa tüm taramaları mevcut(siteden indirip tekrar tek sayfa olarak düzenledim) bunları tek olarak yüklesem sıkıntı olur mu acaba?
  6. Cumhur
    27-06-2013 21:49 - permalink
    Cumhur
    İyi günler , size rahatsızlık vermessem bir soru sorabilirmiyim?
  7. oks03
    04-06-2013 17:27 - permalink
    oks03
    Dikkat ederim Teşekkürler
  8. Bora42
    24-05-2013 17:46 - permalink
    Bora42
    Usta selam, conan paylaşımları kan ağlıyor hep authorize download hatası veriyor kurtarma imkanı yok mu ???
  9. çizgisayar
    04-02-2013 01:09 - permalink
    çizgisayar
    Sevgili zamangezgini ben sizden bir istekte bulunabilir miyim?
    Acaba şu adresli sayfanın başlığını: http://www.cizgidiyari.com/forum/com...tml#post271449
    Garfield-001 yerine Garfield günlük Çizgiroman Bantları diye değiştirebilir misiniz?,teşekkürler.
  10. boga
    10-11-2012 01:37 - permalink
    boga
    sn. zamangezgini
    sayfaya resmi nasıl ekleyebilirim , yardımcı olabilirmisiniz ? (Judas örneği gibi)

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: 13-01-2017 14:42
  • Tavsiye Puanı: 2

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 23

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:22