ertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond repute
Süper Üye

ertuga ertuga isimli Üye şuanda  online konumundadır

uye

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 15
  1. ertuga
    22.Nisan.2019 23:36
    ertuga
    Alınmak falan olmadı. o sayfanın olmadığını ben de tararken fark ettim. Benim de çok canım sıkıldı olmadığı için. Kısmet diyelim. Belki ileride buluruz.
  2. TheRealAlpino
    03.Nisan.2019 03:30
    TheRealAlpino
    Sayin Ertuga,

Umarim TV'de 7 Gong - Sayı:17 (24 Nisan 1989) ekinde ki eksik sayfalar ile ilgili yazimi yanlis anlamamissinizdir. Tamami ile bilgi amacli yazmistim. Her gun o kadar cok dergi paylasimi yapiyorsunuz ki gozden kacmis veya bir hata olmus olabilir diye dusunerek yazmistim. Dergi icinde ki eksiklikten kaynakli oldugunu bilsem zaten yazmazdim. Ayrica tarama/duzenleme/paylasim ve sunumlarin ne kadar zor ve zaman alici islemler oldugunu inanin cok iyi bilirim.

Zaten konuda ki yazinizda rahatsiz olmadigini belirtmissiniz ama yine de buradan da yazarak farkina varmadan sizi dariltmadigimdan emin olmak istedim. Bu sirada ozel mesaj yontemi yok sanirim sitede. O yuzden bu ziyaretci bolumu ile size ulasmaya calisiyorum.

Tum paylasim ve emekleriniz icin bir kez daha binlerce tesekkurler.
  3. TheRealAlpino
    30.Mart.2019 17:52
    TheRealAlpino
    Merhaba sayin Ertuga,
    TV'de 7 Gong - Sayı:17 (24 Nisan 1989) paylasiminizda ki TV ek'ine ait Cuma gununun sayflari eksik. Ayrica paylasiminiz icin cok tesekkurler...
  4. svdsh
    13.Mart.2019 14:49
    svdsh
    Sayın murtaza'nın mesajını görmüştüm. Elimdeki tv guide sayılarının neredeyse tamamını tarayıp ekledim buraya. Sadece bazı oscar gong sayıları ile birkaç tane farklı dergilerden var henüz tarayamadığım onları gönderebilirim. Ben asıl bende olmayip sizde olan özellikle 93 ve 94 yıllarına ait tv guide sayılarına ulaşmak istiyordum. Sizde de yazdığınız kadarıyla fazlaca sayı var onları taramanızı sabırsızlıkla bekliyorum sayın ertuga
  5. svdsh
    12.Mart.2019 23:26
    svdsh
    Merhaba,

Tv guide ve oscar öne aldığınızı yazmıştınız önceden, umarım en kısa zamanda yeni sayılar görmeye başlarız, bu aralar özlettiniz
  6. svdsh
    22.Şubat.2019 08:53
    svdsh
    Tekrar merhaba, elinizde kalan tv guide sayıları hangileri ?

Umarım 27. sayı duruyordur.
  7. svdsh
    19.Şubat.2019 21:32
    svdsh
    Bende de bazı dergiler var ama yazıcım bozulduğu için kalanları tarayamadım maalesef. Siz de elinizdeki tv dergilerini koymaya başlamışsınız görünce çok mutlu oldum Bu arada buradaki mesajınızda tv guide 27. sayıyı size gönderebilirim demişsiniz. Eğer daha çabuk ve kolay olacaksa o şekilde yapabiliriz. Size nasıl uygun olursa
  8. svdsh
    19.Şubat.2019 00:05
    svdsh
    Merhaba ben de mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın

Tv Guide 27. sayı en kısa zamanda yükleyebilirseniz gerçekten çok sevinirim

Sevgiler Saygılar
  9. afro
    26.Ocak.2019 11:34
    afro
    Selamlar ,tv de 7 gong 1985 yilinin sayilari lazim ustad,benim için çok önemli,tv den aradigimiz bir şeyi tespit edebilmek için..
    Asıl sorum şu,sizden edindigim bilgiye göre tv eki bu dergiden ayri heralde, mesela netten satin alirsam sadece normal dergiyimi yollarlar, bana asıl tv eki lazim dergiyle birlikte..
    Bana yardimci olabilirmisiniz efenim
  10. iyiman82
    05.Aralık.2018 11:34
    iyiman82
    Merhaba, TV'DE 7 GONG dergisinin (25.08.1986 sayı 34) ve (09.02.1987 sayı 6) sayıları elinizde mevcut mu, özellikle posterleri.

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 21:11
  • Tavsiye Puanı: 0

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:34