bayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond repute
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

bayposta bayposta isimli Üye şuanda  online konumundadır

onursal

Ziyaretci Mesajı

Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 19
  1. kurthan
    23.Ağustos.2016 18:31
    kurthan
    selam nasılsınız?
    geçenler de size bir Conan çizerinden bahsetmiştim adı şimi aklıma geldi Alfredo Alcala bence çok taramaku bir çizimi olmasına rağmen çok iyi
  2. orgunvaran
    16.Nisan.2016 01:22
    orgunvaran
    hocam bu püfün devamı gelebilecek mi
  3. toxine
    30.Aralık.2014 01:49
    toxine
    Selamlar bayposta,
    Düzenlemerini keyifle takip ediyorum. Arsızlık olmazsa Gaddar Davut'un birinci ya da ikinci bölümlerini diyarda bulmuştum. Fakat hepsi yarım. Sen belki yine beni şaşırtırsın ve tam macera düzenlemeleri paylaşırsan çok sevinirim.
  4. gandor08
    27.Kasım.2014 12:40
    gandor08
    C1assics_I11ustrated by Peter F. - 4shared

Abi klasikler burda. Bende bir yandan alıyorum.
  5. gandor08
    27.Kasım.2014 09:33
    gandor08
    Abi renkli klasikler 169 adet olan ve şu an scanfan yüklüyor. Benim hdd yandı onun içinde gitti. Ben onlarla mç takileri eşleştirecektim. Onlar yoksa bende alıyorum toplu olan linki atarım size.
  6. Çizgi Adam
    09.Kasım.2014 00:18
    Çizgi Adam
    Elinde 77-80 arası Milliyet Çocuk Dergisi olan varsa hep beraber tarama yapalım derim. Listemiz boş kalmasın. Ne dersiniz ?
  7. fantoma98
    03.Kasım.2014 21:54
    fantoma98
    dostum link burada ama istersen bu haliyle yayınlayalım...

Simple File Sharing and Storage.
  8. Çizgi Adam
    24.Ekim.2014 17:57
    Çizgi Adam
    Merhaba bayposta kardeş,
    Elinde taranmış Uzay Çocukları serileri var mı
    Yoksa tarayabilir misin
    Selamlar
  9. Çizgi Adam
    20.Ekim.2014 12:25
    Çizgi Adam
    Merhaba,
    Uzay Çocukları serüvenleri lazım. İnternette sadece üç serüveni bulabildim.
    Bildiğiniz bir sitede var mı? Yoksa 1977 başından itibaren taramanız mümkün mü?
    Selamlar
  10. Leo ile Lola hayranı 234
    02.Haziran.2014 18:52
    Leo ile Lola hayranı 234
    Açaba miço'nun Leo ile Lola ve Cave'n karikatürlerinden tek sayfa olarak resim halinde paylaşırmısınız ...benim için çok önemli

İstatistik

Mesaj adeti
Ziyaretci Mesajı
Genel Bilgiler
  • son Aktivitesi: Bugün 13:09
  • Tavsiye Puanı: 8

Arkadaşlar

Arkadaşlar gösterme 1 to 9 of 9

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:14