07 Mart Ve Günler Yürümeye Başladı, Müzikli Resimli Edebiyat Takvimi

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,150
hiçbiryerde :)
www.youtube.com/watch?v=SqHs0kRWrac
file

file

file

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,948
23,841
Kıbrıs
Türk Sanat Müziği'ne özellikle "Fasıl Musikisi"ne meraklıysanız mutlaka
"Uşşak Faslı"nı da dinlemişsinizdir.İşte o faslın sonunda çalınan şahane
Uşşak Saz Semai'si Neyzen Aziz Dede'ya aittir.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Çok sık yazamıyorum ama gün içinde fırsat bulduğumda burayı takip edip günlük bilgileri okuyorum.
Çok da güzel oluyor :)
Sevgili yeryüzü ve scanfan çok teşekkürler.
Beymelikli18, sizin de samimi günaydınlarınızı okumadan geçmiyorum.
Aralarda ek katkılar yapan diğer herkese de teşekkürler.
Sizlere de güzel bir gün dilerim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,996
ordu-turkey
Tam 1 yıl önce 10 martta başlayan bir bölümün 3 gün sonra ilk yılı dolacak.Harikasınız dostlar.Bu arada ağustos-aralık arasını dosyaladım.Mart bittiğinde mart-temmuz arasını dosyalayıp sonra foruma yüklemeyi kısmetse istiyorum.Zaman sorunum var o olmasa keşke ama hayat istendiği olmuyor çoğu zaman.Değerli yeryüzü ve scanfan harika adamlar varolun.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,439
Tam 1 yıl önce 10 martta başlayan bir bölümün 3 gün sonra ilk yılı dolacak.Harikasınız dostlar.Bu arada ağustos-aralık arasını dosyaladım.Mart bittiğinde mart-temmuz arasını dosyalayıp sonra foruma yüklemeyi kısmetse istiyorum.Zaman sorunum var o olmasa keşke ama hayat istendiği olmuyor çoğu zaman.Değerli yeryüzü ve scanfan harika adamlar varolun.

Sevgili "serdary67", "Arıkan Günlükleri" de 20 Nisan 2015'te başlamıştı. 19 Nisan gününün çizgilerini de yüklediğim gün o da sona erecek. İsterseniz diziyi foruma 20 Nisan'dan sonra yükleyin, eksiksiz bir koleksiyon olsun.