Cumhuriyet gazetesi Bilim Teknoloji Ekleri

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
MymLO7.jpg

Fazla söze gerek yok buyurun issuudan buldum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,647
Gaziantep
1. Sayısından itibaren, o zamanki adıyla Cumhuriyet BİLİM TEKNİK -belki- 500 sayısını takip etmiştim. Sonra her yıl 52 sayı olarak ciltledim. (Bir o kadar da Cumhuriyet KİTAP ekleri vardı, onun 5 cildini o zamanlar Edebiyat fakültesi ne giden yeğenime vermiştim ne yaptı bilmiyorum). Bir yerlere sığdıramadığımdan,atmayada kıyamadım her ikisinide almayı bıraktım. Ara sıra belki ayda bir kere alıyorum, Paylaşımını görünce bunları anımsadım. Teşekkürler Sevgili serdary67

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,740
ıssue da paylaşan sayın nedim e ve bu paylaşımı duyuran sizlere çok çok teşekkürler sayın serdar 67

hayriflix

Onursal Üye
3 Mar 2019
1,733
2,888
İssu ya üye oldum. Ama download edilmiyor. Stack denilen bir şey var. Anlamadım. Bir yere mi depolattırıyor.

hayriflix

Onursal Üye
3 Mar 2019
1,733
2,888
1. Sayısından itibaren, o zamanki adıyla Cumhuriyet BİLİM TEKNİK -belki- 500 sayısını takip etmiştim. Sonra her yıl 52 sayı olarak ciltledim. (Bir o kadar da Cumhuriyet KİTAP ekleri vardı, onun 5 cildini o zamanlar Edebiyat fakültesi ne giden yeğenime vermiştim ne yaptı bilmiyorum). Bir yerlere sığdıramadığımdan,atmayada kıyamadım her ikisinide almayı bıraktım. Ara sıra belki ayda bir kere alıyorum, Paylaşımını görünce bunları anımsadım. Teşekkürler Sevgili serdary67

Bahsettiğiniz o ekleri tarasanız ne iyi olurdu.