Tanıyabildiniz mi? - 29

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326

Tanıyabildiniz mi? - 29
Milliyet Gazetesinin İlginç ve Bilgilendirici Bulmacası

Milliyet_Tan_yabildiniz_mi_29_18_4_81.jpg

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Sevgili Scanfan bu güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Acizane size bir önerim olacak; "Tanıyabildiniz mi?" köşesinin tüm bölümlerini vir günde yayınlamak yerine, günde sadece bir bölümünü yayınlarsanız, bizlerin takip etme ve yorum yapma konusunda işimizi kolaylaştırmış olursunuz.... Tabi ki takdir sizindir...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326
Sevgili Scanfan bu güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Acizane size bir önerim olacak; "Tanıyabildiniz mi?" köşesinin tüm bölümlerini vir günde yayınlamak yerine, günde sadece bir bölümünü yayınlarsanız, bizlerin takip etme ve yorum yapma konusunda işimizi kolaylaştırmış olursunuz.... Tabi ki takdir sizindir...
O da güzel olurdu sevgili "Baltimora", bunu ben de bir ara düşünmüştüm (hattâ cevapları bir gün sonra vermeyi, veya cevabi portreyi tersyüz olarak basmayı, veya cevabı uzunca karartmalı bir ani-gif dosya içine gizlemeyi... filan) ama son tahlilde sizleri fazla da sabırsızlandırmak istemedim galiba. Ben de yazıları yıllar sonra bir kez daha okudum. Okudukça hemen bir diğerini okumak isteği duyuyordum. Kelimelerle cambazlık yapan bu anlatım tarzı (Çetin Altan'ın tarzı) çok ilginç geliyor bana. Ama zaten 30. bulmaca ile seri sona erdi. İlgin için teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: