26 Nisan Ve Günler Yürümeye Başladı, Müzikli Resimli Edebiyat Takvimi

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
www.youtube.com/watch?v=zI6ezetXFSA
26n.jpg

image.jpg

26a.jpg

A005_izgi_Diyar.jpg

A006_izgi_Diyar.jpg

Son düzenleme:

gokcegunel

Yeni Üye
1 Ocak 2012
93
175
Çok değerli scanfan birkaç gündür paylaştığınız çizgili takvim sayfaları yıllarca Cumhuriyet Gazetesi'nde "Tarihte Bugün" ü hazırlayan çok değerli çizer
Mümtaz Arıkan'a aittir. Bunu da belirtirseniz daha iyi olur. Saygıyla.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324
Çok değerli scanfan birkaç gündür paylaştığınız çizgili takvim sayfaları yıllarca Cumhuriyet Gazetesi'nde "Tarihte Bugün" ü hazırlayan çok değerli çizer
Mümtaz Arıkan'a aittir. Bunu da belirtirseniz daha iyi olur. Saygıyla.

Sayın "gokcegunel", sanırım gözden kaçırmış olmalısınız, serinin "Mümtaz Arıkan"a ait olduğunu daha önce "21 Nisan 2015 Ve Günler Yürümeye Başladı (4 No'lu post)" başlığı altında belirtmiştim. Üstelik mesaja ressam hakkında genişçe bir de biyografi paragrafı eklemiştim.
Saygılar.

gokcegunel

Yeni Üye
1 Ocak 2012
93
175
Çok özür dilerim farkedemedim. Çünkü yıllarca Mümtaz Arıkan'ın çizgilerini takip etmiştim. Çok çok teşekkürler. Saygılar.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Çernobil'den sonra ibret alınacak o kadar çok şey gözlerimizin önünde duruyor ki hâlâ. Görebilenler için tabii. İşte "Pripyat" kentinden bir iki manzara. Alelacele ve olduğu gibi terkedilmiş mekânlar. Eski yaşanmışlıkların izleri her yerde göze çarpıyor. En acıklıları da lunaparktan ve okullardan, bir de hastanelerden geriye kalanlar.

Pripyat_ta_terkedilmi_lunapark.jpg