Çizimin Sırları / Temel Karakalem Teknikleri

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Çizimin Sırları : Temel Karakalem Teknikleri by Barrington Barber
Mira Publication | Istanbul, 2005 | ISBN : 9758786423 | 196 pages | PDF | 26.4 mb

2zszouf.jpg

Biraz kararlılık ve istekle herkes iyi çizim yapmayı öğrenebilir. Çizimin Sırları kitabının başlanğıç noktası da bu. Bu kitap farklı yeteneklerdeki bütün öğrenciler ve çizim meraklıları için pratik ve kapsamlı bilgiler içeren bir kaynak olma özelliğini taşımaktadır. Kitapta nesne çizimi ve natürmort ; figür çizimi ve portre ; bitki, manzara ve hayvan çizimleri gibi geniş bir yelpazede örnekler aracılığıyla pratik yapma ve kendini geliştirme olanakları sunulmakta ve bütün bu çizim örnekleri perspektif ve kompozisyonla ilgili bilgilerin yanı sıra çok sayıda tekniğin açıklanmasıyla desteklenmektedir.

1. BÖLÜM:
2.BÖLÜM:

Moderatör tarafında düzenlendi:

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
çok önemli ve güzel bir paylaşım.benim gibi resim meraklıları için birebir.çok teşekkürler.

s8n5r

Yeni Üye
13 Mar 2010
1
0
teşekkür ederim paylaşım için başka yardımcı kaynaklarda varsa esirgemeyin bizlerden lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Sevgili bozan bu paylaşımını çok geç fark ettim. ahmet6442 görüp mesaj yazmasa belkide haberim olmayacaktı.Çizgi romanlar harici konulara fazla bakmadığımı fark ettim. Diyar kütüphanesinde biraz gezinsem iyi olacak.

amarok

Yeni Üye
23 Kas 2010
1
0
şahane bir paylaşım olmuş. çok teşekkür ederim. paylaşımlarının devamını dilerim.

mmurat66

Yeni Üye
27 Ara 2010
2
0
gerçekten çok güzel bir paylaşım yapmışsın.
paylaşımlarının devamını bekliyorum

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Gerçekten çok yararlı bir kitap, böyle bir şeye ihtiyacım vardı. Eksiklerimi tamamlamam için çok güzel bir fırsat oldu, çok teşekkürler.

grjonny

Yeni Üye
17 Şub 2012
3
0
Üye olduk bari bi yorum yapalım dimi :) Çok teşekkürler bu çizim konusunda benden kötüsü yoktur umarım bunula biraz geliştiririm :)

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Sevgili Zamangezgini , linki yenilediğin için çok teşekkürler :)

Uzun zamandır nette çalışan bir link aradım ama bulamadım.