Building (Yapılar) - DK serisinden

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,357
Building (Yapılar)
Philip Wilkinson - Building - DK Eyewitness Books

İngilizce
Yazan: Philip Wilkinson
Fotoğraflar: Dave King & Geoff Dann
Basım yılı: 2000 (İlk baskı 1995)
DK (Dorling Kindersley) yayınevi, Londra
(Bu baskısı ABD'de)
"DK Eyewitness" serisinden
65 sayfa, 20 MB, s-pdf

DKBKBuilding_kapak.jpg

(mediafire)

"Dorling Kindersley Eyewitness" serisinin diğer kitapları için
sıralı liste

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,716
Teşekkürler üstadım siz peş peşe verince aradım ilk önce bulamamıştım, torrent olarak buldum makineye komutu verdim gittim. 3 gb indirdi makine şimdi. Siz devam edin bende konuya ilave katkım olacak, bu serinin travel kitaplarını da almak lazım. Onlarda müthiş, 7 gb. link buldum ama habire makineyi resetlemem gerekecek linkler. Sonra bakarız.

Hiç yoktan resimleri bile çok güzel, bazen atladığımız kitaplar bunlar. Teşekkürler bize bu güzel seriyi kazandırdığınız için.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,357
Teşekkürler üstadım siz peş peşe verince aradım ilk önce bulamamıştım, torrent olarak buldum makineye komutu verdim gittim. 3 gb indirdi makine şimdi. Siz devam edin bende konuya ilave katkım olacak, bu serinin travel kitaplarını da almak lazım. Onlarda müthiş, 7 gb. link buldum ama habire makineyi resetlemem gerekecek linkler. Sonra bakarız.
Hiç yoktan resimleri bile çok güzel, bazen atladığımız kitaplar bunlar. Teşekkürler bize bu güzel seriyi kazandırdığınız için.
Bu müjdenize çok sevindim Sayın "gandor08". Bende 106 adet "DK Eyewitness" var, "İstanbul" haricinde aralarında hiç "travel" kitabı yok. Verdiğiniz boyuta bakılırsa sizde daha fazla olması gerekir (Bu yayınevinin çok sayıda "travel" kitabı var, diğerlerinden daha fazla galiba). İsterseniz siz de önce "travel" dizisinden başlayın, çakışma olmasın, sonra benim eksiklerimi de tamamlarsınız. Şimdiden ellerinize sağlık diyorum. Saygılar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,716
Ok kardeşim ben şu anlık yükleme yapamam br miktar beklememiz gerekecek. İngilizlerle çok sıkı fıkı oldum. Orayı bitirmem lazım, arada bakalım, yükleme yapabilirsem açarım. Saygılar.