'Milliyet' Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi (Toplam 6 Cilt)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
juniorlaroussetemelbilgiansiklopedisi16cilt.jpg

Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi | Cilt 1 PDF 21.9 MB

Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi | Cilt 2 PDF 170.5 MB

Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi | Cilt 3 PDF 178.0 MB

Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi | Cilt 4 PDF 175.6 MB

Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi | Cilt 5 PDF 173.4 MB

Junior Larousse Temel Bilgi Ansiklopedisi | Cilt 6 PDF 88.4 MB

Nette bulup indirmiştim zamanında, arşivi karıştırırken çıktı; Jpeg yapayım dedim ama çok bozuluyordu, PDF formatındadır. Bol resimli bir ansiklopedi, arşivlerimizde olması gerekir bence.

Kimin taradığı bilinmiyor. Tarayan arkadaşa teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Evimde bulunan bir ansiklopedi zevkle okumuştum.
Her evde bulunması gereken hoş ve güzel bir paylaşım emeğinize sağlık.
İndiriyorum bilgisayarımdada bulunsun teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Gandor08 kardeş zamanında bu ansiklopediyi ben taramıştım. Sitenin birine vermiştim. Unutmuştum bile, şimdi görünce insanın hoşuna gidiyor bir şeyler yapmış olmanın verdiği mutluluk.
Bundan bir kaç sene önceye kadar kütüphanemdeki bir eserdi. Bu kıymetli eseri tarayıp ölümsüzleştirdiğiniz için teşekkürler üstadım. Ben de esere daha kolay ulaşılması açısından ilgili ana bir başlık açtım. Sizden ricam madem bu eseri siz taramıştınız, açılan ana başlığın altına 6 cilt için teker teker alt başlık açarak paylaşmanızdır. Böylece herkes, her cilt için ayrı ayrı yorum yapabilir, hem de böylece size iade-i itibar etmiş oluruz. Her şey için teşekkürler...

Nesvunema

Yeni Üye
14 Haz 2023
1
2
çok fransız merkezli anlatsa da yine basit manada tarih, coğrafya ve sair diğer bilgileri vermesi açısından güzel bir kaynak. Çocukluk zamanında babam gazeteden kuponla almıştı, sonra dağıttılar. Büyüdüğümde sağdan soldan sahaflardan toplamıştım ama ev yanınca bu kitaplar da yandı malesef. Çocukken başından kalkmadığım gibi bu yaşımda dahi (36) okumaya devam ediyorum.

Tekrar toplamak zahmetinden kurtardınız beni. Teşekkür ederim.

olcayos

Yeni Üye
15 Kas 2011
3
2
Çok güzel bir eser. Tarayan arkadaşıma, burada tekrar yayınlayan size sonsuz teşekkürler. Emeğinize sağlık.